Aktualności detektywistyczne - bieżące sprawy i wiadomości detektywów

Zdrada w Marsa Alam
Zdrada w Marsa Alam

Młoda kobieta zwróciła się do detektywów group37 z niezwykłą sprawą, która wiązała się z jej narzeczonym. Powiedziała, że ma problemy z zaufaniem w swoim związku, ponieważ jej partner w przeszłości niejednokrotnie dopuszczał się zdrady. Ostatnio jej narzeczony Pan Bartek poinformował ją o swoim planie wyjazdu na ośmiodniową wycieczkę do Marsa Alam w towarzystwie swojego wieloletnego przyjaciela.

5 minuty czytania

Nadzór wakacyjny – zdrada na wakacjach
Nadzór wakacyjny – zdrada na wakacjach

Wakacje bez partnera są często postrzegane jako okazja do odpoczynku, eksploracji nowych miejsc i kultury. Jednak, w niektórych przypadkach, wakacje mogą mieć również niepożądane konsekwencje dla naszych związków. Istnieje powszechne przekonanie, że wyjazdy zagraniczne, jak wakacje sprzyjają zdradzie, a ludzie częściej dopuszczają się zdrady na wakacjach.

8 minuty czytania

Kradzież w Sosnowcu
Kradzież w Sosnowcu

Kiedy właściciel kliniki dentystycznej zorientował się, że pieniądze z jego szafy znikają regularnie, postanowił zatrudnić agencje detektywistyczną group37, aby profesjonaliści pomogli  mu w wykryciu sprawcy. Po analizje problemu i sytuacji, detektywi group37 zadecydowali o montażu ukrytych kamer w biurze osobistym właściciela kliniki dentystycznej. Sprawdź, co było na nagraniach…

5 minuty czytania

Bezpodstawne alimenty w Opolu
Bezpodstawne alimenty w Opolu

Rozwód to nie tylko koniec związku małżeńskiego, ale również wiąże się z wieloma skomplikowanymi kwestiami, takimi jak ustalenie, kto będzie opiekował się dziećmi po rozwodzie, a także podział majątku i alimenty. Nowy klient skontaktował się z group37 i poprosił o obserwację swojej byłej żony w celu zweryfikowania informacji, które otrzymał od niej dotyczących jej sytuacji finansowej. Sprawdź czy podejrzenia klienta były słuszne.

4 minuty czytania

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37