Badania dowodowe jak Wariograf, DNA, Grafologia od A do Z

 

Prowadzone przez group37 śledztwa nie zawsze kończą się w laboratorium genetycznym, na fotelu badań wariograficznych, pod lupą grafologa, czy u lingwisty. Ale bardzo często zdarza się, że zmuszeni jesteśmy zasugerować klientowi rozwiązanie połączone z działalnością biegłych w czynnościach dowodowych. Przyśpiesza to procesy w naszych śledztwach, a przede wszystkim klientowi daje dowód potwierdzony pisemną opinią biegłego.

 

Zawsze, w każdej sprawie, podajemy nazwiska i numery telefonów do biegłych, po których nie trzeba poprawiać pracy. Dlaczego? Bo pracujemy z nimi od lat, znamy ich jakość i śmiało możemy za ich realizację ręczyć. Nigdy nie zawiedliśmy się na ich opiniach, a czasami zwykłym wsparciu.

 

Jest problem, a my dajemy gotowe rozwiązanie.

 

W czasie działalności group37 nawiązaliśmy współpracę z wieloma podmiotami, które świadczą usługi w zakresie badań dowodowych. Wybierając konkretną firmę, decydowaliśmy się na najwyższą jakość. Eksperymentując pomiędzy różnymi podmiotami wybraliśmy te, które spełniały wysokie standardy jakości nie tylko w naszych wygórowanych żądaniach. W efekcie końcowym, gdy jest taka potrzeba, wówczas polecamy wykonawcę, za markę którego jesteśmy pewni.

 

Jak jest to realizowane?

 

Jest kilka dróg. Te dwie, najczęściej wybierane, to zlecenie realizacji zadania group37 od A do Z. Czyli: przychodzicie Państwo z problemem wymagającym eksperta z dziedziny badań dowodowych, wówczas my przyjmując Państwa problem na siebie: kontaktujemy się z biegłym z zakresu konkretnej dziedziny, ustalamy stawkę jego należności, umawiamy termin realizacji, odbieramy gotową opinię, którą Państwu dostarczamy (nie dotyczy to badania wariograficznego, bo tu proces jest nieco inny, ale też do zrealizowania w większości za naszym pośrednictwem).

 

Drugą drogą jest umówienie Państwa za naszym pośrednictwem bezpośrednio do biegłego. Tam już Państwo wszystko ustalacie według dogodnych dla siebie terminów. Nie sposób tu nie wspomnieć, że powołanie się na współpracę z nami wiąże się z przyznaniem Państwu rabatu na przeprowadzenie ekspertyzy i wydanie opinii.

 

Współpraca z nami na każdym etapie wiąże się z korzyścią dla Państwa.

 

Nikt nie może wiedzieć wszystkiego, chociaż uważamy, że wiemy naprawdę dużo. Mimo wszystko w group37 otaczamy się armią biegłych, ekspertów, specjalistów z różnych dziedzin. Jest to genetyka, lingwistyka, grafologia, a nawet instrumentalna detekcja nieszczerości. A to jedynie część z tego, do czego na co dzień mamy dostęp. Biegli z zakresu kryminalistyki otwierają nie tylko nam, ale przede wszystkim Państwu drogę do rozwiązań Waszych problemów. To dzięki tej współpracy, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że to, czego oczekujecie od group37 zostanie zrealizowane.

 

Otaczamy się najlepszymi, by finalnie dać Państwu produkt, po który do nas przyszliście. A tym produktem jest wiedza, informacja, dowód, pewność, rozwiązanie problemu, z którym przyszło się Wam zetknąć. Zaufaj group37 i sieci powiązań, które przez lata wypracowaliśmy z wybitnymi specjalistami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Doradztwo group37 jest zawsze bezpłatne. Zapraszamy do kontaktu.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37