Detektywistyczne międzynarodowe dochodzenia i śledztwa

Dochodzenia wykonywane przez detektywów group37


W group37 dochodzenia są fundamentem naszej codziennej pracy zawodowej, zarówno w przeszłości, jak i obecnie. Detektywi group37 odznaczają się odpowiednim poziomem wiedzy, doświadczeniem, kompetencjami oraz niesłabnącym zaangażowaniem i co najważniejsze gotowością do poświęcenia aby uzyskać zawsze najlepsze wyniki w prowadzonych dochodzeniach dla naszych klientów. Jak już wspomnieliśmy na naszej stronie w zakładce „O nas” detektywi i współpracownicy group37 wywodzą się z kręgów służb mundurowych, wojskowych i szeregu innych organizacji służących zwalczaniu, zapobieganiu i wykrywaniu przestępstw i ich sprawców jak i ludzi posiadających inne cechy i umiejętności predestynujące ich do współpracy z grupą group37. Trzon zespołu detektywów grupy group37 posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w branży.

 

Group37 bazując właśnie na wspomnianej wyżej kadrze ludzi jest w stanie prowadzić na co dzień wiele rodzajów dochodzeń i nie jest ograniczona poprzez małą liczebność detektywów do wybiórczego przyjmowania dochodzeń od klientów. Zapewniamy Państwa, że posiadamy znaczne kadry osobowe i moce sprzętowe do realizacji dużych zleceń lub większej ilości zleceń w tym samym czasie. Zespół osobowy group37 jest w stanie bez problemu poprowadzić dochodzenia z zakresu przestępstw kryminalnych, gospodarczych, cywilnych oraz innych nietypowych zleceń.

 

Detektywi i współpracownicy group37 specjalizują się w dochodzeniach związanych z oszustwami rozliczeniowymi, oszustwami ubezpieczeniowymi, zakazem konkurencji, przywłaszczeniami, kradzieżami, zatrudnianiem „na czarno” pracowników i innymi. Niezależnie od miejsca, w którym potrzebują Państwo pomocy, jesteśmy gotowi podjąć się zlecenia na terenie każdego kraju w Europie czy na innych kontynentach. Choć siedziby group37 znajdują się w Polsce, nasi detektywi prowadzili już skutecznie dochodzenia na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Austrii, Hiszpanii, a także w innych krajach Europy lub poza granicami Europy.

 

W Niemczech detektywi group37 prowadzili wiele udanych dochodzeń w różnych dziedzinach, w tym w zakresie zdrady, oszustw, kradzieży, czy przestępstw gospodarczych. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy na niemieckim rynku oraz szerokie kontakty w tym kraju, co pozwala nam na szybkie i skuteczne działania.

 

Kontakty group37 powodują, że jesteśmy w stanie podjąć natychmiastowe działania na całym świecie w ciągu najpóźniej 24h, a w 48h we wskazane miejsce mogą dotrzeć detektywi group37 i nadzorować dalsze działania już rozpoczęte przez miejscowych współpracowników group37. W celu zapoznania się z przykładowymi już przeprowadzonymi działaniami przez powołaną do życia group37 zapraszamy do zapoznania się z zakładką "Aktualności".

 

Wstępne rozmowy i doradztwo z nami jest zawsze bezpłatne.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37