Poszukiwania dłużnika i majątku, krewnych, osób zaginionych i mienia

Poszukiwania przez detektywów group37

 

W group37 wszystkie usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, dlatego też w naszym zespole mamy ludzi, którzy pracując z pasją, poświęcają się w całości, aby uzyskać pożądany efekt. Owocem tego są skrupulatnie i rzetelnie przeprowadzane czynności. Dzięki temu też uzyskujemy wysokie wyniki skuteczności.


Niezwykle delikatnymi oraz specyficznymi zleceniami są zlecenia dotyczące wszelkiego rodzaju poszukiwań. Najczęstsze zlecenia group37 dotyczą takich tematów jak: poszukiwania mienia, poszukiwania osób zaginionych, poszukiwania krewnych, poszukiwania dłużnika i majątku, a także te najbardziej niebezpieczne i dramatyczne jakimi są poszukiwania osób porwanych dla okupu lub tak zwane porwania rodzicielskie.


Jak już wspomninane zostało na początku atykułu, w naszej agencji detektywistycznej group37 pracują wyłącznie specjaliści, rzetelnie wyselekcjonowani pod kątem umiejętności i profilu specjalizacji. Dlatego dzięki temu mamy możliwość wybrania do realizacji zlecenia najbardziej autorytatywnych detektywów mających udokumentowane doświadczenie w takich sprawach jak szeroko rozumiane poszukiwania. Odpowiednie podejście w tak ważnym temacie jak poszukiwania osób i poszukiwania mienia oraz starannie dobrany sposób prowadzenia czynności jest w tym przypadku na wagę złota.


Zadaniem detektywów group37 jest przede wszystkim zdobycie informacji i dowodów, a także ustalenie pobytu osoby poszukiwanej lub miejsca przechowywania poszukiwanego mienia.


Detektywi group37 posiadają wiele narzędzi i metod pozwalających im na skuteczne przeprowadzenie poszukiwań. Najważniejszymi z cech jakimi powinien się charakteryzować dobry detektyw są przede wszystkim spostrzegawczość, cierpliwość, umiejętność logicznego myślenia, dedukcji oraz kreatywność i skuteczna komunikacja.


Jako narzędzie w technice działania między innymi stosujemy monitorowanie działań podejrzanych osób, przeszukiwanie dokumentów, analiza nagrań video, przeprowadzanie wywiadu z ludźmi z otoczenia osoby zaginionej. Nie rzadko w takich przypadkach detektywi współpracują z Policją oraz innymi służbami, aby w jak najkrótszym czasie skutecznie odnaleźć osobę zaginioną, ponieważ to czas odgrywa tutaj kluczową rolę.


W przypadku poszukiwań dłużników, detektywi group37 wykorzystują swoje umiejętności i wiedzę w zakresie działań dochodzeniowych. Bardzo często korzystają z publicznych baz danych, prowadzą obserwacje i badania terenowe, w celu zlokalizowania osoby zadłużonej. Ponadto po zlokalizowaniu dłużnika detektyw może pomóc w mieszczącej się w granicach obowiązującego prawa rozmowie z dłużnikem na  temat realizacji jego zobowiązania wobec naszego klienta.


Z kolei w przypadku zaginionego mienia detektywi group37 wykorzystują profesjonalne narzędzia najwyższej jakości takie jak różnego rodzaju kamery, czujniki ruchu oraz w sytuacji wykrycia mienia nadajniki GPS aby zabezpieczyć mienie przed jego dalszym przemieszczaniem do czasu przybycia właściwych służb.


Detektywi group37 zawsze działają zgodnie z literą prawa oraz etyką zawodową aby zapewnić najwyższą jakość usług dla naszych klientów.


Ktoś z Twoich bliskich zaginął? Nie wiesz jak się z nim skontaktować? Poszukujesz członka swojej rodziny, którego losy nigdy nie były Ci znane? A może koleje losu spowodowały Twoją rozłąkę z bliską Ci osobą. Skorzystaj z pomocy naszego biura group37. Zdajemy sobie sprawę jak ciężkie i trudne chwile przeżywasz, gdy nagle tracisz kontakt z kimś, kto jest dla Ciebie ważny. Poszukiwania osób to bardzo skomplikowany proces, dlatego warto zdać się na pomoc ekspertów.


Przyczyn zaginięcia może być wiele (kłótnie, ucieczki z domu, porwania rodzicielskie czy porwania dla okupu), każda sprawa jest inna, dlatego do każdej podchodzimy w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem sił i środków. Pamiętaj, że w przypadku zaginięcia osoby czas odgrywa kluczową rolę.


Wstępne rozmowy i doradztwo z nami są zawsze bezpłatne. Zapraszamy Państwa do kontaktu.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.


Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Państwu pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37