Dochodzenia i śledztwa w sprawach rodzinnych przez detektywów

Sprawy rodzinne i pomoc detektywa


W agencji detektywistycznej group37 zespół specjalistów stworzony jest z najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie. Ludzi doświadczonych, ludzi z pasją, ludzi gotowych nieść pomoc drugiemu człowiekowi.

Dlatego do tak ważnych spraw jak sprawy rodzinne, na które składają się między innymi zdrada i niewierność, nieujawnione dochody – alimenty, bezpodstawne alimenty, odzyskanie uprowadzonych dzieci, oszustwa matrymonialne, kontrola opieki nad dzieckiem, sprawdzenie niani, czy też kontrola dzieci oraz wiele innych dotyczących tak bardzo delikatnej i nie rzadko intymnej sfery życia klientów, w którą niestety czasami trzeba „wejść”, aby skutecznie i rzetelnie zachowując przy tym 100% dyskrecji ujawnić oraz udokumentować sytuacje niezgodne z tym, co powinno być.

W związku z powyższym, do takich zleceń oddelegowani są zawsze nasi kompetentni, z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi detektywi agencji group37.

Detektywi group37 zajmujący się sprawami rodzinnymi muszą wykazać się bardzo dużą cierpliwością, umiejętnością logicznego myślenia, kreatywnością, komunikacją w relacjach z drugim człowiekiem na najwyższym poziomie oraz „chłodnym spojrzeniem na sprawę”.

W zleceniach dotyczących spraw rodzinnych przeplatają się na zmianę skrajne emocje, dlatego detektywi agencji group37 muszą podchodzić do każdej sprawy z wielkim zaangażowaniem, „trzeźwym myśleniem”, stanowczością i dystansem.

Nie rzadko są postrzegani przez potencjalnych zleceniodawców jako osoby, w których widzi się ostatnią szanse na pomoc w rozwiązaniu sprawy, jak również „oparcie” w trakcie trwania całego procesu wyjaśniającego zlecenie. Dlatego detektywi agencji group37 muszą wykazać się w tym przypadku uniwersalnością w swojej postawie i profesjonalizmem w swoim działaniu.

Sprawy rodzinne, to bardzo delikatne kwestie, wymagające zawsze indywidualnego podejścia. Problemy związane z życiem prywatnym nigdy nie należą do łatwych, tym bardziej, że bardzo często swój finał znajdują na sali sądowej. Dlatego w takich sprawach może pomóc Państwu nasz wykwalifikowany zespół detektywów z agencji group37 z siedzibą w Polsce.

Warto zdać się w tym przypadku na doświadczenie detektywów z agencji detektywistycznej group37, których działania charakteryzują się największą skutecznością. Agencja detektywistyczna group37 prowadzić będzie nie tylko wnikliwą obserwację, ale także przeprowadzi obszerne badania w sprawach dotyczących kwestii rodzinnych.

Często zdarza się, że w sprawach rodzinnych wspieramy nasze śledztwa i działania badaniami dochodowymi, takimi jak badania wariografem lub poprzez współpracę z laboratoriami genetycznymi. W ten sposób korzystamy z szerokiej sieci ekspertów, którzy uzupełniają nasze usługi, aby zawsze zapewnić naszym klientom najlepsze wyniki.

Dzięki zgromadzonym w ten sposób dowodom można zyskać jednoznaczną odpowiedź w sprawie, a uzyskane wyniki mogą zostać użyte w postępowaniu sądowym. Często zdarza się również tak, że nasza agencja detektywistyczna group37 współpracuję z kancelarią prawniczą, która na życzenie naszego klienta od początku zajmuje się reprezentowaniem danej osoby przed sądem.

W tym przypadku również korzystamy z naszej rozległej sieci prawników, którzy zapewnią Państwu najlepszą poradę prawną zgodną z indywidualnymi okolicznościami i potrzebami Państwa sprawy.

Po wykonanych czynnościach, bez względu na ich charakter, detektywi z agencji detektywistycznej group37 uczestniczący w Państwa sprawie, będą rzetelnymi świadkami w sądzie, podpierając się sprawozdaniem oraz całym materiałem dowodowym zebranym w trakcie prowadzonych czynności.

Wiele polskich rodzin doświadcza rozłąki z powodu emigracji jednego z partnerów za granicę, w celu poprawy warunków życiowych. Często zdarza się, że jeden z małżonków pozostaje w Polsce z dziećmi, podczas gdy drugi pracuje za granicą. Chociaż kwestie związane z rodzinami mieszkającymi za granicą mogą stanowić problem dla niektórych biur detektywistycznych, dla detektywów group37 jest to obszar, w którym mamy dużą wprawę i swobodę poruszania się. Regularnie pracujemy nad takimi sprawami jak zdrada w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Austria czy Holandia to również często nasz obszar działania. Detektywi group37 są do Państwa dyspozycji nie tylko w Europie. Śledztwa i działania poza Europą również nie są nam obce i z czasem zaczynają stanowić pewnego rodzaju normę.

Aby uzyskać informację na temat naszej działalności zagranicznej, zachęcamy do zapoznania się z działami "Działania międzynarodowe" lub "Teren działania". Ponadto jesteśmy zawsze dostępni osobiście, aby odpowiedzieć na Państwa pytania związane ze sprawami rodzinnymi za granicą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nadmieniamy, iż detektywi agencji detektywistycznej group37 zawsze działają w granicach obowiązującego prawa oraz etyki zawodowej, wykonując swoje zadania z najwyższa odpowiedzialnością i profesjonalizmem zachowując przy tym 100% dyskrecji.

Jeżeli w naszej ofercie dotyczącej tak delikatnych kwestii jak sprawy rodzinne nie znaleźliście Państwo sprawy, która Was dotyczy, prosimy o kontakt z nasza agencją detektywistyczną group37. Nie zostawimy Państwa samych z problemem.  Przeprowadzimy szczegółowy wywiad w związku z zaistniałą sytuacją rodzinną, wspólnie temat skonsultujemy i obierzemy dalszą strategie działania, by niezwłocznie jako detektywi agencji detektywistycznej group37 podjąć wszelkie działania, w celu zebrania odpowiednich dowodów w sprawie i rozwiązać Państwa problem. I w jak najkrótszym czasie uwolnić Państwa od obciążającego psychicznie tematu spraw rodzinnych.

Wychodząc Państwu naprzeciw proszę pamiętać, że wszelkie wstępne konsultację w agencji detektywistycznej group37 są zawsze bezpłatne. Jest to moment, w którym po uzyskaniu informacji od Państwa na temat sprawy i zapoznaniu się z ogólnym jej zarysem przedstawiamy Państwu najprawdopodobne scenariusze dotyczące postępowania i realizacji czynności w zaistniałej sytuacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.


Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Państwu pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37