Szkolenia dla detektywów - Teoria i praktyka

Szkolenia w group37

 

Wywiad, sposób zbierania i pozyskiwania informacji, taktyki obserwacji detektywów, międzynarodowe różnice, problemy prawne, specjalny sprzęt detektywistyczny, sposób rozwiązywania zagadek detektywistycznych, współpraca pomiędzy grupami realizacyjnymi - to wszystko ewoluuje. Rozwija się tak szybko, że trudno nadążyć za tym wszystkim jednej osobie.

 

W group37 posiadamy komórkę, której zadaniem jest obserwować nowinki, rozwiązania, ich jakość i wiarygodność. To cała praca tych ludzi - obserwacja nowinek.

 

Fajne?

 

No oczywiście. Oni robią to, co lubią - my natomiast dostajemy komplet sprawdzonych wiadomości, do których możemy się dostosować i dzięki którym możemy realizować zlecenia. Przyjmujemy to, co uznajemy za dobre i odrzucamy to, co według naszych doświadczonych detektywów jest zbędnym gadżetem z dobrą reklamą.

 

Ale to nie wszystko. Detektywi group37 nie zatrzymują wiedzy wyłącznie dla siebie. Celem podniesienia poziomu jakości realizowanych zleceń nie tylko nam, ale także konkurencyjnym firmom, organizujemy cyklicznie szkolenia detektywistyczne!

 

Dlaczego?

 

W jednoosobowych działalnościach gospodarczych detektywi zajęci są pracą, a nie pilnowaniem nowinek. My pomagamy im nadążyć za rozwojem rynku. Ponadto detektywom bez doświadczenia zawodowego ułatwiamy wejść na rynek wskazując sposób realizacji i ucząc ich od podstaw tajników detektywistyki.

 

W tym miejscu warto ponownie spytać "dlaczego?".

 

Z miłości do zawodu, który wykonujemy. Podnoszenie standardów, jakości wykonania zleceń, przestrzegania prawa, pozwoli "odczarować" działalność detektywistyczną zatrutą paradokumentami o naszej profesji.

 

Jesteśmy z Tobą i dla Ciebie. Nie traktuj nas jak swojej konkurencji. Zaufaj nam, naszemu doświadczeniu. Potraktuj nas jak swojego biznesowego partnera. W group37 znajdziesz wsparcie i oparcie.

 

Interesują Cię nasze wszechstronne szkolenia? Niezależnie od tego, czy masz pytania dotyczące kursów teoretycznych, szkoleń praktycznych czy kursów online. Chętnie udzielimy Tobie porad i odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37