12 znaków zdrady

  • Teren działania : Polska
  • Data : 14 Mar 2023
  • Czas Czytania : 7 minuty czytania

12 znaków, że Twój partner jest niewierny!

Zdrada małżeńska lub partnerska to ogromny i narastający problem społeczny oraz nasza codzienna praca. Niewierność ze strony partnerów, jest dla wielu najgorszym możliwym rozczarowaniem! Mimo to, różne statystyki pokazują, że ponad połowa mężczyzn i 45 procent kobiet oszukuje i zdradza swoich partnerów. Twój partner oddala się od Ciebie a może z każdym dniem coraz dłużej ,,zostaje w pracy“.

Te 12 oznak może pokazać Ci, że Twój partner nie jest z Tobą do końca szczery...

1. Zauważasz zmianę w swojej sypialni?

Niewierność ze strony partnera można odkryć po pojawiającej się zmianie w swoim życiu seksualnym. Zauważasz, że masz mniej lub znacznie więcej seksu niż miałeś dotychczas? Oszuści często czują się winni i chcą zatłumić wyrzuty sumienia oraz zrekompensować swoim partnerom swoje grzechy. "Apetyt rośnie w miarę jedzenia", sprawdza się to także w temacie seksu. Im więcej masz, tym więcej chcesz... Szczególną uwagę powinieneś zwrócić , gdy partner zaskakuję Cię nowymi pozycjami seksualnymi i wykonuje je zaskakująco dobrze. Czy on/ona ćwiczył/a próbował/a już tego wcześniej?

2. Partner aranżuje Ci Twój wolny czas?

Na zdradę też musisz mieć czas. Czas wolny, tylko dla Ciebie, który powinien pozostać niezauważany przez partnera... Dlatego fora na temat zdrad rekomendują aby "pozbyć się partnera" kupując mu prezent angażujący jego czas w zajęcia, które powtarzają się cyklicznie najlepiej o tych samych godzinach: na przykład lekcje gry na instrumencie lub długi karnet na siłownie z koleżanką/kolegą. Wtedy niewierny partner wie dokładnie, kiedy ma czas wolny lub wieczór dla siebie i może poświęcić go swojemu kochankowi/kochance.

3. Twój partner obsypuję Cię prezentami?

Ponieważ zdrada wywołuje poczucie winy, niewierny próbuje oczyścić swoje sumienie obdarowując swojego partnera kwiatami, drobnymi upominkami i słodkościami oraz miłymi gestami, takimi jak śniadanie do łóżka lub list miłosny w kieszeni, itd..

4. Codziennie wraca z pracy coraz później?

"Musiałem zostać dłużej w biurze/w pracy" to najpopularniejsza wymówka. I ta utarta opinia jest prawdziwa! Wielu oszustów wykorzystuje ,,nadgodziny“ na szybką przygodę. Jeśli Twój partner wraca z pracy późnym wieczorem świeży jak po wyjściu z pod prysznica powinno dać Ci to do myślenia.

5. Częste zmiany nastroju?

Wyrzuty sumienia i stałe ryzyko, że zdrada zostanie odkryta, jest ciągłym stresem dla niewiernego. Gdy u oszukiwanego partnera pojawiają się pierwsze podejrzenia i zaczyna zadawać pytania, na przykład w sprawię ciągłych, coraz późniejszych powrotów do domu, reakcja niewiernego będzie zazwyczaj bardzo emocjonalna. Jeśli oszukiwany partner zacznie rozmowę o swoich podejrzeniach, zdradzający będzie reagować albo z przeciw-oskarżeniami, albo odegra role całkowicie rozczarowanego i nazwie to "bezpodstawnymi insynuacjami". W każdym bądź razie, będzie to skrajna reakcja i będzie wyglądać jak wielokrotnie przećwiczona.

6. "Nowa, lepsza wersja"?

Oszust zostawia ślady w swoim codziennym życiu, w swoim życiu emocjonalnym i czasami również w szafie! Zmiana wyglądu to często wskazówka, że coś się szykuje. Mąż/partner nosi nagle nowe, modne jeansy mimo, że nigdy nie zwracał uwagi na trendy i dobór garderoby? Żona/partnerka zmieniła kolor włosów mimo, że od lat widziałeś ją w jednej fryzurze? To może być jeden z sygnałów, że w Twoim związku pojawiła się trzecia osoba.

7. On/ona płaci często gotówką?

Płatność kartą jest jednym z największych błędów każdego niewiernego partnera. Jeśli nagle na rachunku bankowym pojawią się niewytłumaczalne rachunki za hotel, kolacje w restauracjach lub inne niestandardowe atrakcje  to  najwyższy czas na rozmowę. Podobnie zwróć uwagę  jeśli on/ona rzadko lub wcale nie płaci kartą ale wybiera duże sumy gotówki. Na jaki cel ją przeznacza? Czasem warto zapytać.

8. Nowe hasło do telefonu?

Kto chce utrzymać stałą relacje z kochanką/kochankiem, oczywiście musi także pozostać z nią w kontakcie. Niewierni często używają więc drugiego telefonu komórkowego lub posiadają drugą kartę SIM. Ich zachowanie zaczyna być dziwne i nienaturalne: Nagle wszystkie połączenia stają się istotne i partner wychodzi porozmawiać do innego pomieszczenia. Ukrywanie telefonu czy wyciszanie dźwięku przychodzącego połączenia staję się nową normą. Niektórzy niewierni zapisują swoja kochankę lub kochanka pod "dyskretną" nazwą , która nie sprawia szczególnych podejrzeń. Jednak czasem zdarzają się wpadki, bo jednak naturalnym nie jest otrzymanie SMS od "Lakiernika" lub telefonu od "Fryzjera" - o północy.

9. Miłośnik sztuki?

Zawsze muzea śmiertelnie nudziły partnera..? a tu nagle odkrył swoją miłość do sztuki. Czyta powieści autora, o którym nigdy wcześniej nie słyszał..? Nagle słucha kompletnie innego gatunku muzyki..? Jeśli z dnia na dzień ma nowe hobby czy zainteresowania, oczywiście może to być tylko nieszkodliwa ciekawość nowego, jednakże może to być również chęć zaimponowania kochance/ kochankowi.

10. Od lenia do sportowego świra?

 

Niewielki brzuszek piwny lub uporczywa waga po porodzie, to coś normalnego i ludzkiego. Dla nowego kochanka lub kochanki, ciało musi wrócić do formy z przed lat! Drastyczna zmiana diety oraz codzienne męczące treningi, jest to kolejny sygnał! W dzisiejszej optymalizacji złudzeń wciąż trudno odfiltrować oszustów od fanatyków sportu. Może należy spojrzeć na nowego instruktora fittnesu. Czy może on/ona jest powodem narodzin sportowego świra.

11. Podróżnik?

Twój partner zawsze był typem domatora. Jego największą zmorą były weekendowe wyjazdy aż tu nagle informuje Cię o zmianie życia i niespodziewanym wyjeździe w góry. Szansa, że jedzie tam sam jest niewielka. Coraz więcej prywatnych ,,wyjazdów na odreagowanie“, ,,męskich wypadów“ czy ,,delegacji służbowych“? To kolejny sygnał.

12. Partner zaciera ślady?

Na domowym komputerze niewierny partner jest bardzo ostrożny i stara się zacierać za sobą wszelkie ślady. Szczególnie uderzające jest, gdy dane logowania partnera (nazwa użytkownika i hasło) ze swoich kont e-mail nie są już zapisane. Również usuwanie historii przeglądarki internetowej po każdym użyciu komputera, nie jest zachowaniem naturalnym.

Warto pamiętać, że jeden sygnał może nic nie znaczyć. Jeśli jednak jest ich wiele, istnieje duże prawdopodobieństwo niewierności partnera. Otwarta konfrontacja nie zawsze jest dobrą decyzją.

group37 zbierze dla Ciebie dowody i przekaże dokumentację "zdrady partnera". Wtedy już partner nie będzie miał wymówek a Ty żadnych wątpliwości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Doradztwo naszych detektywów jest bezpłatne.

 

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37