O Nas

Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna

1+ Lat
doświadczenia

Kim jesteśmy ?

group37 powstała w kwietniu 2015 roku, składa się z detektywów oraz ekspertów z różnych dziedzin i z różnych krajów, którzy pracują ponad 20 lat na międzynarodowym rynku detektywistycznym.

Mocną stroną group37 jest fachowa ekspertyza, doświadczenie i wiedza. Wszystkie usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Mówimy biegle w języku polskim, niemieckim i angielskim. Naszym celem jest połączenie naszej wiedzy i doświadczenia oraz przekazanie jej Państwu jako naszym klientom.


Profesjonalizm na najwyższym poziomie


Usługi oferowane przez group37 są szerokie i bardzo zróżnicowane. Klasyczne zadania detektywa to tylko ułamek naszej codziennej pracy. Decydując się na współpracę z nami korzystacie Państwo z wiedzy, wieloletniego doświadczenia detektywów i wykwalifikowanych ekspertów sieci group37. Kluczem do sukcesu jest połączenie naszych sił. Każda zlecona sprawa opisana jest bardzo szczegółowo w końcowym raporcie - sprawozdaniu, który może służyć Państwu jako dowód w sądzie.


Operacyjne i analityczne dochodzenia


Profesjonalna praca śledcza jest jedną z podstawowych kompetencji group37 i ich detektywów. Pod pojęciem operacyjnych czynności dochodzeniowych mamy na myśli klasyczne obserwacje, ankiety i wywiady. Ofertę naszą uzupełniamy poprzez zastosowanie analitycznych działań dochodzeniowych. Pozostałe usługi, które świadczy agencja group37 znajdziecie Państwo w zakładce "oferta". Zapraszamy!


Działania międzynarodowe

 

Międzynarodowe działania śledcze w Europie i poza nią są naszą specjalizacją. Lata doświadczeń i rozległe kontakty w branży detektywistycznej na arenie międzynarodowej czynią nas silnym partnerem w tej dziedzinie. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

 

W bezpłatnej konsultacji przedstawimy kilka możliwych rozwiązań Państwa sprawy. Nasi detektywi i eksperci są do Państwa dyspozycji 24h na dobę. Przykłady naszej codziennej pracy i działalności można znaleźć w dziale "aktualności".

 

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy pewność!

Oferta

Międzynarodowe i transgraniczne działania śledcze, badania dochodowe, analiza wywiadowcza i szkolenia. Usługi i oferta group37.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę i 7 dni w tygodniu

+48 690 90 37 37

Masz pytania? Oferujemy Państwu bezpłatną konsultację. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt