Detektyw w Niemczech - Transgraniczne działania 24h

Działania detektywistyczne na terenie Niemiec

 

Polska detektywistyka zyskuje coraz większą popularność wśród osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy w wyjaśnieniu różnego rodzaju spraw. Jednym z najczęstszych zleceń, które otrzymują detektywi group37 są sprawy na terenie Niemiec. Niemcy są jednym z naszych najbliższych sąsiadów, a ich bliskość kulturowa i językowa powoduje, że wiele osób i firm nawiązuje tam kontakty biznesowe lub też przebywa w celach prywatnych.

 

Działania detektywów group37 w prywatnych sprawach na terenie Niemiec

 

Jednym z najczęstszych zleceń, które otrzymują detektywi group37 prowadzący sprawy na terenie Niemiec, są zdrady małżeńskie. Wiele osób, które podejrzewają swojego partnera o zdradę, korzysta z naszych usług detektywistycznych, aby potwierdzić swoje podejrzenia. Detektywi group37 prowadzący takie sprawy wykorzystują różnego rodzaju metody, aby udokumentować zachowanie podejrzanego partnera i przygotować wszelkie dowody.

 

Typowa sprawa zdrady na terenie Niemiec zaczyna się od małżeństwa w Polsce – Jeden partner podejmuje pracę w Niemczech, a drugi partner zostaje z dziećmi sam w Polsce. Po jakimś czasie partner w Niemczech się zmienia – przyjeżdża co raz rzadziej do Polski na weekendy – jest często niedostępny pod telefonem itd. Partner, który pozostał w Polsce korzysta po jakimś czasie z pomocy detektywów group37, którzy zbierają dowody w Niemczech. Dzięki tym dowodom partner w Polsce ma mocne podstawy do wniesienia pozwu rozwodowego, co pomaga zakończyć związek i rozwiązać problemy rodzinne. Sprawy rozwodowe czy zdrady to około 60% naszych spraw na terenie Niemiec.

 

Transgraniczne działania śledcze w Niemczech są naszą specjalizacją. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych narodowych uprawnień śledczych i operacyjnych działań na terenie Niemiec.

 

Nie ma znaczenia jaki posiadacie problem na terenie Niemiec - my dajemy Państwu pewność jego rozwiązania!

 

We wstępnej rozmowie przekażemy Państwu kilka możliwości naszej pracy na terenie Niemiec.

Poniżej zamieściliśmy krótki przegląd zalet zespołu group37, które mogą być kluczowymi zaletami przy podejmowaniu decyzji o współpracy - group37 to agencja detektywistyczna z siedzibą w  Polsce stworzona dla Państwa.

 

    • group37 mówi biegle po polsku, niemiecku i angielsku
    • Działamy z powodzeniem od wielu lat w Niemczech
    • Jesteśmy członkiem Niemieckiego Stowarzyszenia Detektywów - BUDEG
    • Nasi detektywi w Niemczech mają wieloletnie doświadczenie
    • Znamy kraj i ludzi! 
    • Znamy mentalność i obyczaje! 
    • Dzięki naszej sieci w Niemczech, mamy najlepsze kontakty
 
Możemy z przekonaniem stwierdzić, że jesteśmy odpowiednim partnerem jako agencja detektywistyczna w Niemczech.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych możliwości śledczych, ponieważ ustalenia faktów poza granicami mogą być bardzo interesujące i przydatne.

 

Group37 - Oczy i uszy dla biznesu w sąsiednim kraju

 

Detektywi group37 prowadzący sprawy na terenie Niemiec mogą również pomóc przedsiębiorcom w wyjaśnieniu różnych spraw biznesowych. Wiele polskich firm prowadzi interesy z niemieckimi kontrahentami, co wiąże się z ryzykiem oszustwa lub innych nieprawidłowości. Detektywi group37 prowadzą takie sprawy - przeprowadzamy niezbędne kontrole, badamy dokumenty czy też przeprowadzamy wywiady z pracownikami lub innymi osobami związanymi z daną firmą.

 

Poprzez działalność firm na rynku polsko - niemieckim, tworzonym oddziałom i delegaturom niejednokrotnie kadra zarządzająca nie bierze pod uwagę faktu, że dobrze jest rozeznać rynek pod względem lokalnych praktyk biznesowych, lokalnych sojuszy i układów, konkurencji, partnerów biznesowych lub też nieznanych osób trzecich, które to mogą stać się niebezpiecznym środowiskiem dla przedsięwzięcia.

 

Dlatego też group37 wychodzi do Państwa z propozycją współpracy. Dochodzenia na terenie Niemiec to nasze ulubione sprawy. Możemy wykazać się różnorodnością technik pracy oraz mnogością rozwiązań. Nasi detektywi działają przejrzyście od początku do końca zlecenia.

 

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć, że dysponujemy ogromną siecią detektywów w Niemczech. group37 jest również od lat członkiem Niemieckiego Stowarzyszenia Detektywów (BUDEG).

 

W wielu przypadkach nie ma sensu, aby polski detektyw jechał z Polski do Niemiec i „produkował“ dodatkowe koszty dla klienta. group37 często korzysta z usług niemieckich detektywów, którzy są na miejscu i nie „produkują“ kosztów podróży i hotelu. Chcielibyśmy podać tylko jeden przykład - czy ma to sens i jest profesjonalne, że polski detektyw, polskim samochodem z polskimi tablicami rejestracyjnymi obserwuje Polaka w Niemczech?

 

Na koniec każdy klient otrzymuje szczegółowy raport w języku polskim. Detektywi group37 na miejscu w Niemczech znają teren i różne lokalne uwarunkowania. Z nami otrzymują Państwo pełen pakiet korzyści związanych ze zleceniem detektywistycznym w Niemczech.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Doradztwo detektywów jest bezpłatne.


Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

 

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37