Zdrada w Marsa Alam

  • Teren działania : Egipt
  • Data : 22 May 2023
  • Czas Czytania : 5 minuty czytania

Zdrada w Marsa Alam


Młoda kobieta zwróciła się do detektywów group37 z niezwykłą sprawą, która wiązała się z jej narzeczonym. Powiedziała, że ma problemy z zaufaniem w swoim związku, ponieważ jej partner w przeszłości niejednokrotnie dopuszczał się zdrady. Ostatnio jej narzeczony Pan Mirek poinformował ją o swoim planie wyjazdu na ośmiodniową wycieczkę do Marsa Alam w towarzystwie swojego wieloletnego przyjaciela. Wytłumaczył, że loty były tanie, a jego przyjaciel Pan Jacek potrzebował wsparcia po rozstaniu z wieloletnią partnerką.

Aby uspokoić swoje wątpliwości i mieć pewność co do szczerości swojego narzeczonego, kobieta postanowiła poprosić detektywów group37 o przeprowadzenie nadzoru wakacyjnego w Egipcie. Za 3 miesiące miało się odbyć wesele a nasza klienta chciała mieć 100% pewność.


Doskonałe planowanie to połowa sukcesu


Wyjazd Pana Mirka z jego przyjacielem Panem Jackiem był już za 4 dni. Detektywi group37 natychmiast rozpoczęli planowanie. Dwóch detektywów group37 miało towarzyszyć panom. Śledztwo miało być prowadzone przez dwóch detektywów, Bułgara i Anie udających szczęśliwą parę na wakacjach. Przygotowania przebiegły idealnie - nasi detektywi nie tylko zarezerwowali ten sam lot, ale także ten sam hotel. W ten sposób wszystkie warunki wstępne zostały idealnie spełnione i można było rozpocząć pracę.


Początek nadzoru wakacyjnego już na lotnisku


Nasza klientka osobiście zawiozła swojego narzeczonego wraz z przyjacielem na lotnisko. Samolot wystartował o czasie. Detektywi group37 siedzieli w samolocie zaledwie kilka rzędów za figurantami. Po około 4,5 godzinach samolot wylądował zgodnie z planem na lotnisku w Marsa Alam. Przejazd do hotelu zajął tylko około 25 minut. Nasz figurant i jego przyjaciel zachowali się bardzo grzecznie udając się na basen, kolację i do baru. Nie zwracali uwagi na inne kobiety i spędzali czas w spokojny i kumpelski sposób w wersji All-inclusive.


Niespodzianka już po śniadaniu


Drugiego dnia figurant wraz z przyjacielem udali się po śniadaniu w kierunku plaży. Na plaży narzeczony i jego przyjaciel podjęli próbę nawiązania kontaktu z dwiema niezwykle urodziwymi kobietami. I niestety, im się to udało. Cały dzień spędzili w czwórkę, ale nie było żadnych zachowań, które wskazywałyby na złe intencje narzeczonego klientki. Dopiero wieczorem, w hotelowym barze, pojawiły się pierwsze zbliżenia i pocałunki.


Cała czwórka opuściła hotelowy bar około godziny 00.30, udając się w kierunku pokojów. Jednakże tuż przed wejściem do pokoju, panowie się rozdzielili. Narzeczony klientki wszedł do pokoju z uroczą blondynką, natomiast jego przyjaciel podążał w kierunku pokoju drugiej kobiety.


Początek końca - zaginiona wierność już nie wróci


W trakcie tygodniowego pobytu cała czwórka stała się nierozłączna - wszystkie dni i aktywności spędzali razem – a nocy spędzali w towarzystwie płci przeciwnej. Tydzień spędzili w całkowitym rozbawieniu. Cały dzień upłynął pod znakiem pieszczot, pocałunków i wielokrotnych przerw w pokojach. W ciągu tygodnia nasi detektywi byli nawet w stanie udokumentować, jak pary podzieliły się pokojami. Nasi detektywi zgromadzili znaczną ilość materiałów.

 

Prawda jest bolesna, ale konieczna


Detektywi group37 natychmiast przygotowali szczegółowy raport dla klientki. Kobieta była zdruzgotana tym, co zobaczyła. Wszystkie jej plany, ślub, przyszłość legły w gruzach. To niezwykle trudne doświadczenie zmusiło klientkę do skonfrontowania się z brutalną rzeczywistością. Detektywi group37 wspierali klientkę w tym trudnym czasie, pomagając jej zrozumieć, że nie była odpowiedzialna za zdradę narzeczonego. Było to ważne, aby pomóc jej poradzić sobie z poczuciem winy i przekonać ją, że nie można winić samej siebie za nieuczciwość partnera.

Wspólnie z detektywami klientka zdecydowała, że musi podjąć trudną decyzję dotyczącą jej przyszłości. Nie można było zlekceważyć faktów. Choć zdrada była bolesna, była również punktem zwrotnym.

Narzeczony klientki został skonfrontowany z dowodami i szczegółowym raportem, który przygotowali detektywi group37. Nie mógł już niczemu zaprzeczyć.

Sprawa detektywów group37 pokazała klientce, że niezależnie od tego, jak bardzo kochała narzeczonego, nie mogła pozwolić sobie na trwanie w toksycznym związku. Detektywi group37 byli zaangażowani w cały proces, oferując klientce wsparcie emocjonalne i doradztwo. Ich celem nie było tylko odkrycie prawdy, ale także pomaganie ludziom w podejmowaniu trudnych decyzji i znalezieniu drogi do lepszego życia.

Historia ta przypomina nam, że zaufanie jest podstawą każdej udanej relacji. Jeśli zostanie naruszone, może to prowadzić do poważnych konsekwencji i nieodwracalnych strat. Jednak niezależnie od tego, co się wydarzyło, każdy z nas ma prawo wyboru i sam decyduje jak skonczy się jego historia.

Czy Ty również masz wątpliwości i zastanawiasz się, dlaczego Twój partner chce ponownie wyjechać sam na wakacje?

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym blogiem. Przygotowaliśmy dla Ciebie temat „Nadzór wakacyjny – zdrada na wakacjach” - znajdziesz tam wiele interesujących informacji i dalszych przykładów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli masz wątpliwości? – My dajemy pewność.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37