Bezpodstawne alimenty w Opolu

  • Teren działania : Opole
  • Data : 10 May 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

Bezpdstawne alimenty w Opolu

Rozwód to nie tylko koniec związku małżeńskiego, ale również wiąże się z wieloma skomplikowanymi kwestiami, takimi jak ustalenie, kto będzie opiekował się dziećmi po rozwodzie, a także podział majątku. Orzeczenie o winie ma duże znaczenie dla ustalenia zobowiązań pomiędzy byłymi małżonkami po zakończeniu małżeństwa.

Nowy klient skontaktował się z group37 i poprosił o obserwację swojej byłej żony w celu zweryfikowania informacji, które otrzymał od niej dotyczących jej sytuacji finansowej. Mężczyzna płacił na czas alimenty na utrzymanie dzieci, ale niedawno dostał dodatkowy obowiązek wypłacania alimentów dla byłej żony. Mimo, że z trudem zaakceptował tę sytuację, postanowił płacić. Była żona straciła pracę w sklepie odzieżowym z powodu redukcji etatów, a twierdzi, że ma trudności ze znalezieniem nowego zajęcia.

Zmiana w zachowaniu dzieci

Klient zaczął się również martwić zmianą zachowań swoich dzieci. Jego była żona zaczęła uniemożliwiać mu spotkania z synami, mimo wcześniejszych porozumień i bezproblemowego regulowania opieki nad nimi. Dodatkowo, kiedy klient przebywał z chłopcami, zauważył, że zachowują się inaczej niż zwykle. Zapytani o powód takiego zachowania, zapewniali, że wszystko w domu jest w porządku.

Kłamstwa byłej żony

Detektywi group37 natychmiast podjęli działania, aby jak najszybciej rozwiązać sprawę. Ich obserwacje ujawniły, że była żona klienta codziennie rano wychodziła z domu i wracała w regularnych godzinach popołudniowych, spędzając czas w sklepie, z którego rzekomo została zwolniona. W trakcie weekendowej obserwacji, detektywi odwiedzili największą galerię handlową w Opolu, gdzie obserwowana kobieta w towarzystwie elegancko ubranego, wysokiego mężczyzny dokonywała zakupów, zawsze płacąc gotówką. W jej koszyku znalazła się zmysłowa bielizna oraz kosmetyki dobrej jakości - takie zakupy nie są typowe dla osoby mającej kłopoty finansowe.

Według naszych obserwacji, kobieta, którą mieliśmy na oku, wydawała się mieć stałego partnera, który towarzyszył jej nie tylko podczas zakupów ale również w drodze do i z pracy. Po dokładniejszej obserwacji, potwierdziliśmy, że kobieta nie mieszka sama z dziećmi.

Okazało się również, że para spędziła weekend w jednym z droższych hoteli w centrum Krakowa. Okazało się, że była żona nie tylko kłamała w sprawie alimentów, ale także ukrywała fakt, że ma stałego nowego partnera i nie żyje w trudnych warunkach finansowych, jak twierdziła wcześniej.

Klient ujawnił swoim dzieciom zdjęcia, które w końcu zmusiły ich matkę do ujawnienia prawdy. Okazało się, że od momentu, kiedy kobieta zaczęła spotykać się z jej nowym partnerem, starała się ukrywać ten fakt przed byłym mężem i utrudniała kontakty między ojcem a synami. Dodatkowo, podczas naszych obserwacji, odkryliśmy, że nowy partner matki pracuje w tym samym sklepie, co ona i to właśnie tam mieli się poznać.

Plan idealny? Jednak niestety nie...

W trakcie naszych działań ustaliliśmy, że była żona pracuje bez umowy i celowo wykorzystuje to, aby wyłudzić alimenty od swojego byłego męża. Co więcej, przyznała się, że to właśnie jej szef, który jednocześnie jest jej nowym partnerem i właścicielem sklepu, zaproponował jej taki sposób postępowania.

Jesteś w podobnej sytuacji? Zwróć się do group37

Detektywi group37 mogą pomóc ustalić faktyczne dochody osoby pracującej, czy nie ukrywa ona swojego majątku, nie pracuje „na czarno“ lub czy nie uzyskuje innych dodatkowych dochodów lub dysponuje innym nie wykazanym majątkiem. Sporządzony przez nas raport stanowi solidne potwierdzenie próby niezgodnego z prawem uzyskania alimentów i może zostać wykorzystany jako istotny dowód w procesie sądowym przeciwko osobom, które stosują nieuczciwe praktyki, dążąc do wyłudzenia alimentów od swoich byłych lub obecnych partnerów.

Prowadzimy sprawy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Doradztwo naszych detektywów jest zawsze bezpłatne.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37