Badania wariografem - Dowody dla Państwa - Koniec kłamstw

Detektywi group37 - Badania wariografem

Rozwój nauki kryminalistycznej robi zdecydowane duże kroki do przodu. Z satysfakcją obserwujemy jak postępy w interesującej nas gałęzi wpływają pozytywnie na nasze działania.

Główna przyczyna, to dostępność dziedzin kryminalistycznych na rynku prywatnym. Przykładem mogą być w tej chwili badania poligraficzne, lub bardziej w wersji polskiej – wariograficzne, a w wersji komercyjnej: badania „wykrywaczem kłamstw”.

Jako group37 posiadamy w swoim zespole ekspertów z zakresu badań wariograficznych. Pomagają nam oni w prowadzeniu śledztw, ustalaniu prawdopodobnego przebiegu zdarzenia, narzędzia przestępstwa, a nawet motywu działania. Wszystko dzięki odpowiednio dobranym testom, które są standaryzowane, a ich wartość diagnostyczna jest naukowo udowodniona i określona procentowo.

Nasi poligraferzy, bo tak fachowo określa się operatorów wariografu, pomagają nie tylko w śledztwach o podłożu kryminalnym, czy na potrzeby biznesowe. Są również otwarci na badania w bardziej osobistych zdarzeniach, które dotykają naszych klientów. Dlaczego? Ze względu na fakt, iż potencjalni klienci i tak będą szukać rozwiązań za pomocą wariografu, a jak ma to być zrobione, to niech to będzie zrobione dobrze i zgodnie ze standardami APA (Amerykańskiego Stowarzyszenia Poligraferów).

Dlatego też śpieszymy poinformować, że jeżeli dotknął Ciebie problem związany ze sprawami osobistymi, a statystycznie wiemy, że są to problemy związane z tematem zdrady, to zadzwoń do nas. Nasz konsultant umówi Ciebie na rozmowę z ekspertem, który dokładnie Ci opowie, co można za pomocą wariografu osiągnąć. Przeprowadzony zostaniesz przez wszystkie niezbędne Tobie informacje, od sprzętu na jakim pracują, przez kwalifikacje i certyfikaty jakie posiadają, aż po sam temat badania. Dowiesz się ile pytań możesz zadać, jak powinny być zbudowane pytania, ile będzie trwało badanie i dlaczego będzie miało konkretne etapy. Uzyskasz odpowiedź na pytania: dlaczego nie można pytać o to „czy ona mnie kocha” lub dlaczego nie zadajemy wprost pytania o zdradę, tylko swoimi sprawdzonymi metodami dochodzimy do tego, czy zostałeś / zostałaś zdradzony / zdradzona.

group37 - eksperci z zakresu wariografii

Badania naszych ekspertów z zakresu wariografii dają Ci odpowiedź graniczącą z pewnością, dlatego warto się z nami skontaktować i poruszyć nurtującą Ciebie niepewność.

Należy jednak mieć na uwadze, że badanie poligraficzne (wariograficzne) można przeprowadzić wyłącznie za zgodą osoby badanej. I jest to jedyny warunek, który „leży” po Twojej stronie. Resztę pozostaw nam. Bez względu na rejon Polski – dotrzemy wszędzie. Mamy swoje pracownie głównie w miastach wojewódzkich lub ościennych. W sytuacji kryzysowej organizujemy pracownie tymczasowe (tu akurat nie ma jakiś szczególnych obostrzeń, jednak kilka warunków takie miejsce musi spełnić).
Nasz konsultant ustali Ci termin badania do siedmiu dni od momentu zamówienia, bez względu na rodzaj badania (prywatne lub procesowe).

Dajemy gwarancję pracy na sprzęcie najwyższej klasy, najlepszych producentów poligrafów. Ręczymy, że każdy z poligraferów posiada bogate doświadczenie w badaniach procesowych i prywatnych. Teoretycznie nie istnieje temat, który by nas zaskoczył.

Badanie poligraficzne (wariograficzne) - Dlaczego group37?

Więc dlaczego my, skoro istnieje wiele firm na rynku, które zajmują się badaniem niewiernych, zdradzanych, molestujących i molestowanych, podejrzanych i oskarżonych, kłamiących i okłamywanych, kradnących i okradanych. Dlatego właśnie my, jako group37, ponieważ jesteśmy absolutnie pewni, że nasi eksperci przestrzegają wszelkich standardów w przeprowadzonych badaniach, pracują na najwyższej klasy sprzęcie i dla naszych klientów przewidują odpowiednie zniżki za swoje usługi, które bez wątpienia czynią nas bezkonkurencyjnymi na rynku w każdym województwie w kraju.

Jeżeli masz wątpliwości co do wierności swojego partnera, partnerki, męża, żony, narzeczonej, narzeczonego – jesteśmy po to, żeby pomóc Tobie je rozwiać. Dlatego nie wahaj się, tylko łap za telefon i powiedz konsultantowi, że przeczytałeś niniejszy post i dotarłeś do jego końca.

Umów się z konsultantem na telefon od eksperta, czekaj na kontakt, zadaj nurtujące Ciebie pytania, posłuchaj tego, co ekspert ma do powiedzenia na temat samego badania, a potem ustal z nim termin i miejsce badania. Zobaczysz, że rozwiązanie dla braku pewności jest niesamowicie proste - group37 to fachowcy w każdej dziedzinie. Budujemy tą siłę dla Ciebie.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37