Sprawdzanie pracowników

  • Teren działania : Wroclaw
  • Data : 02 Jan 2023
  • Czas Czytania : 3 minuty czytania

Na zlecenie jednej z firm z Niemiec detektywi group37 udali się do Wrocławia celem przeprowadzenia sprawdzenia pracowników firmy. Z informacji uzyskanych na spotkaniu z przedstawicielami niemieckiej  firmy ustalono, że dwóch przedstawicieli handlowych obsługujących rynek południowo-zachodniej Polski od pewnego czasu osiąga bardzo słabe wyniki sprzedażowe. Zarząd firmy niemieckiej kilkukrotnie odbywał spotkania z pracownikami, którzy to zapewniali przełożonych, że wykonują oni swoje obowiązki służbowe w taki sam sposób jak do tej pory, rzetelnie i sumiennie. Z uwagi na fakt, iż rynek sprzedaży na terenie całej Polski był dla niemieckiej firmy bardzo ważnym rynkiem zbytu, znaczny spadek sprzedaży zaniepokoił kierownictwo firmy. Dodatkowo do siedziby firmy dotarło w ostatnim okresie czasu kilka skarg na pracę wspomnianych przedstawicieli.

 

Analizując całą sytuację zarząd firmy postanowił zwrócić się o pomoc do detektywów group37. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji detektywi group37 w porozumieniu z zarządem firmy podjęli obserwację przedstawicieli handlowych w określone dni. Z informacji wynikało, że w dni kiedy detektywi prowadzili obserwację przedstawiciele handlowi mieli wyjechać służbowo do Warszawy, Poznania i Zielonej Góry. W trakcie obserwacji ustalono, że jeden z przedstawicieli handlowych nie pojechał do wyznaczonych miast, które miał w zakresie swoich obowiązków. Sprawy służbowe z kontrahentami  załatwiał przez telefon. W tym czasie przebywał na terenie Wrocławia robiąc zakupy i załatwiając swoje prywatne sprawy, jak wynikało z obserwacji.

 

Sprawdzanie pracownikow

 

Drugi z przedstawicieli handlowych udał się do Warszawy lecz nie spotkał się w tym dniu z żadnych z kontrahentów. Ustalono, że po przyjeździe do Warszawy udał się do galerii handlowych, gdzie spotkał się z młodą kobietą. Po spędzeniu kilku godzin z kobietą w różnych sklepach galerii udali się jeszcze do jednego z hoteli, gdzie przebywali przez okres dwóch godzin. Po pożegnaniu się z kobietą przedstawiciel handlowy udał się w drogę powrotną do Wrocławia.

 

Z powyższych ustaleń detektywi group37 sporządzili pisemne sprawozdanie i wraz z dowodami w postaci materiału fotograficznego przekazali zleceniodawcy.

 

Jeśli posiadacie Państwo podobne problemy zapraszamy do kontaktu z group37. Bez względu na miejsce zamieszkania,  zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych międzynarodowych możliwości na terenie Polski i Europy.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Doradztwo naszych detektywów jest bezpłatne.

 

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37