Online

  • Teren działania :
  • Data : 27 Apr 2023
  • Czas Czytania : 5 minuty czytania

Szkolenia online dla detektywów

Czasy zarazy i jej skutków mamy za sobą. Jednak wyciągnęliśmy z tamtego okresu wnioski. Jednym z nich jest fakt, że wiele kontaktów, a przede wszystkim szkoleń, jesteśmy w stanie przeprowadzić online. Można rzec, że nikt tutaj „Ameryki nie odkrył”, ale jakby nie patrzeć – zmieniło to wiele: wykłady na studiach, odprawy biznesowe na odległość. Wszystko z użyciem Teamsa i tym podobnych programów. Dlaczego piszemy o tym w tym miejscu? Otóż wychodząc naprzeciw potrzebom poszerzania wiedzy detektywów, organizujemy kursy online, w których dowiecie się Państwo wielu przydatnych dla Was rzeczy. Szkolenia te bez wątpienia ułatwią Wam dalszą pracę i działanie.

OSINT/ Biały Wywiad - Zdobywanie informacji o ludziach

OSINT - White Intelligence, Open Source Intelligence (OSINT) – kategoria inteligencji, forma wywiadu gospodarczego, która zbiera informacje z powszechnie dostępnych źródeł. Jest to wykorzystywane zarówno do informacji państwowych, jak i ekonomicznych. Pozyskiwanie informacji wyłącznie przy użyciu otwartych i etycznych metod. Źródłami „białego wywiadu” są:

 - życie publiczne
 - Internet, w tym Facebook, YouTube i inne nowe i otwarte środki komunikacji
 - badania społeczne
 - prasa (zwłaszcza lokalna i profesjonalna) oraz inne środki masowego przekazu
 - dokumenty, które firmy są zobowiązane do dostarczenia przez prawo
 - rejestr publiczny
 - decyzje w postępowaniu upadłościowym i układowym
 - publikacje marketingowe:
 - biuletyny, przewodniki i reklamy


I chociaż wszystko na „pierwszy rzut oka” wydaje się łatwe, to musisz nauczyć wybierać najbardziej wiarygodne źródła informacji. To dzięki naszym szkoleniom poznasz sposoby krążenia po sieci bez zbędnych analiz i nietrafionych stron. Doskonale przygotowane prezentacje wraz z logicznym i przystępnym do zrozumienia omówieniem, a także tłumaczeniem tego, co nie jasne, ułatwi Tobie w przyszłości korzystanie z ogólnodostępnych baz danych.

Możesz próbować sam i tracić godziny na bezsensownych i nietrafnych analizach stron i adresów. Możesz też zainwestować przystępną kwotę i kilka godzin wykładu w zorganizowanym przez nas szkoleniu, a później owocnie realizować się w analizie trafnych zapytań w sieci

Detektyw i przepisy prawne

Wszyscy doskonale wiemy, że Ustawa o usługach detektywistycznych nie zawsze jest jasna, a bardziej precyzyjnie – więcej nakłada na nas obowiązków, niż przywilejów. Bardziej nas ogranicza, niż pozwala nam działać. Wielu detektywów, interpretując samodzielnie zapisy ustawy, kodeksu karnego, kodeksu postępowania karnego, kodeksu cywilnego, mówiąc kolokwialnie: „popłynęło”, a w efekcie czego – straciło licencje.

Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno doświadczonych jak i początkujących detektywów, otwieramy blok szkoleń z radcami prawnymi i adwokatami, którzy wiele czasu poświęcili analizując przypadki konkretnych zdarzeń, na skutek których poszczególnym detektywom zostały odebrane uprawnienia. Wielu z nas regularnie współpracuje z kancelariami prawnymi. Ale czy wówczas macie możliwość spędzenia kilku godzin z prawnikiem i zadaniu mu pytań dotyczących wątpliwości prawnych związanych z Waszą pracą? Pozwolę sobie za Was odpowiedzieć: NIE. Może uda Wam się zamienić dwa, góra trzy zdania na ten temat.

Nasi prawnicy, to fachowcy, którzy regularnie stykają się z naszymi problemami. I to właśnie oni, w konkretnych blokach tematycznych odpowiedzą Wam na każde z Waszych pytań. To z nimi na kursie online będziecie mogli porozmawiać o artykułach, które powodują ograniczenia w Waszej pracy.

Dowiesz się co jest faktem, a co powtarzanym na wielu forach detektywistycznych mitem. Uzyskasz odpowiedzi na pytania związane z odpowiedzialnością karną detektywa za przekroczenie uprawnień wynikających z ustawy o usługach detektywistycznych, a także kodeksu karnego i kodeksu cywilnego.

Szkolenia group37 dla początkujących jak i doświadczonych

Kursy group37 poświęcone białemu wywiadowi i zagadnieniom prawnym poświęcone są zarówno początkującym jak i doświadczonym detektywom. Czasy się zmieniają, zapisy ustawy nie nadążają za naszymi potrzebami, a świadomość naszych klientów, a także figurantów, jest coraz większa. W tej chwili nieodpowiedzialnym jest liczyć, że „może się uda”. Nasza praca oparta jest na podstawie nadanym nam praw, a przede wszystkim w granicach obowiązującego prawa. I żeby dobrze sobie radzić w naszym zawodzie, musimy być w pełni świadomi, gdzie te granice się znajdują.

Szkolenia group37 tworzymy przede wszystkim, żeby podnieść standard realizowanych przez nas usług. Mimo, że tylko nieformalnie, ale jednak jesteśmy zawodem zaufania publicznego. To nam zwierzają się zarówno przedsiębiorcy ze swoich tajemnic, jak i osoby fizyczne ze swoich sekretów. Dlatego nasze usługi musimy świadczyć na najwyższym poziomie, z pełną wiedzą zarówno detektywistyczną, jak i prawną.

Nie zastanawiaj się zbyt długo. Wyślij zapytanie, kiedy przewidywane jest najbliższe szkolenie, dowiedz się, czy będą w nim interesujące Ciebie bloki, a następnie zapisz się i czerp wiedzę pełnymi garściami. Wszystko co robimy, robimy z pasji i zamiłowania do naszego zawodu.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37