Zakaz konkurencji

  • Teren działania :
  • Data : 04 May 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

ZAKAZ KONKURENCJI I PRZESTRZEGANIE UMOWY LOJALNOŚCIOWEJ

Zauważalnym jest wzrost zleceń, w których klient poleca detektywom group37 wykonanie czynności sprawdzających przestrzegania umowy lojalnościowej, a inaczej mówiąc zakazu konkurencji. Zajmuje się tym grupa naszych detektywów, wyspecjalizowana w zleceniach wykrywania oszustw. Ich wieloletnie doświadczenie w trakcie pracy w różnego rodzaju służbach, a także praktyka zarówno w działaniach na terytorium Polski, jak i na arenie międzynarodowych usług detektywistycznych, doprowadziły do spotęgowania wzrostu zaufania nam wielu firm.

Praca ukierunkowanych w tego typu zleceniach detektywów group37 obejmuje badanie przypadków naruszenia umowy o zakazie konkurencji. W takich sytuacjach group37 otrzymując zlecenie od firmy, która podejrzewa, że były pracownik łamie umowę o zakazie konkurencji, pracując dla innej firmy lub otwierając własną działalność naruszającą interes dotychczasowego pracodawcy, rozpoczyna wykonywanie czynności sprawdzających.

WYKRYCIE ZAKAZU KONKURENCJI LUB NIE PRZESTRZEGANIA UMOWY LOJALNOŚCIOWEJ

Detektywi group37 zbierając informacje w trakcie prowadzonych czynności, korzystają z prawnie dostępnych im źródeł, przeprowadzając przede wszystkim tak zwany biały wywiad. Dodatkowo prowadzą obserację podejrzewanej osoby ustalając, czy jej działania mają jakikolwiek związek z łamaniem zapisów umowy lojalnościowej.

Zlecający czynności klient informowany jest na bieżąco o postępach w realizacji i ustaleniach detektywów group37. Zgodnie z zapisem ustawy o usługach detektywistycznych, po zakończonych czynnościach osobie zlecającej przekazywane jest sprawozdanie, wraz z zebranym materiałem dowodowym. Jeżeli w trakcie realizacji zlecenia, wykonane czynności potwierdzą przypuszczenia klienta, ma on wówczas otwartą drogę do podjęcia odpowiednich działań prawnych, takich jak dochodzenie odszkodowania lub żądanie zaprzestania działalności konkurencyjnej.
Między innymi w taki sposób detektywi group37 udzielają wsparcia dla ochrony interesów swojego klienta. 


NIEUCZCIWI PRACOWNICY

Wszystkie działania detektywów group37 są prowadzone zgodnie z prawem, a zebrane dowody w całości przekazywane są osobie zlecającej. Detektywi group37 pracują z pełną dyskrecją i zawsze dbają o zachowanie poufności w sprawach swoich klientów.

Kierując się przede wszystkim interesem naszego klienta, wszelkie wstępne konsultacje w agencji detektywistycznej group37 są zawsze bezpłatne. Jest to moment, w którym po uzyskaniu informacji od Państwa na temat sprawy i zapoznaniu się z ogólnym jej zarysem przedstawiamy Państwu najbardziej prawdopodobne scenariusze dotyczące postępowania i realizacji czynności w zaistniałej sytuacji.

POMOC PRAWNIKA

Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 na Państwa życzenie zorganizuje spotkanie z jednym z współpracującym z nami prawników, który zaproponuj sposób działania prawnego i udzieli wsparcia w przeprowadzeniu Państwa przez ewentualny proces sądowy, przejmując w Państwa imieniu wszelkie sprawy dotyczące zaistniałej sytuacji.

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki.
Tak samo jak szeroki jest obszar wykonywania naszych zleceń zaczynając od terenu Polski i idąc dalej w kierunku Europy między innymi do takich państw jak Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Anglia, Austria, Holandia. Śledztwa i działania poza Europą również nie są nam obce. Zakres naszych usług sięga również do krajów innych kontynentów. Prowadziliśmy już sprawy w takich krajach jak np. Egipt, Turcja, Hiszpania, Holandia, Anglia, Beldia, Algieria, Grecja. Wykonujemy zlecenia dla firm oraz dla osób prywatnych. W celu zapoznania się z wachlarzem naszych usług zapraszamy do zakładki oferta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37