Zdrada na Ibizie

  • Teren działania : Hiszpania
  • Data : 12 Jan 2023
  • Czas Czytania : 3 minuty czytania

Detektywi group37 przeprowadzili nową sprawę związaną z ustaleniem czy aby na wyjeździe wakacyjnym nie doszło do zdrady partnerskiej. Do group37 zgłosiła się mieszkanka regionu mazowieckiego, z podejrzeniem zdrady dokonanej przez jej partnera życiowego. 
 
W trakcie spotkania klientka podzieliła się z detektywami group37 swoimi obawami i poczynionymi obserwacjami we własnym zakresie. Po zebraniu wszystkich znanych klientce informacji detektywi group37 przeanalizowali możliwości zlecenia, które miało być zrealizowane na wyjeździe zagranicznym jej partnera. Detektywi group37 realizowali już kilka zleceń na terenie Europy w Hiszpanii, Niemczech, Holandii, Austrii, Turcji lub Grecji ale wyspa Ibiza, jeden z kurortów turystycznych w Hiszpanii była nowym terenem dla naszych detektywów.
 
Po potwierdzeniu możliwości zarezerwowania apartamentu w tym samym hotelu i okresie w którym partner klientki będzie przebywał na Ibizie, detektywi group37 ustalili z klientką wszystkie szczegóły zlecenia i po podpisaniu umowy niezwłocznie podjęli realizację zlecenia. Figurant zarezerwował 11 noclegów – detektywi group37 zdecydowali się tylko na 7 - było to w zupełności wystarczające, aby dostarczyć jakiekolwiek dowody na niewierność.
 
Detektywi group37 udali się wraz z ich „podopiecznym”, zwanym dalej figurantem do Hiszpanii na wyspe Ibiza. Już na lotnisku podczas wylotu z Krakowa detektywi group37 zauważyli, że figurantowi towarzyszyła inna kobieta, a nie kolega ze studiów jak twierdził figurant. Przez cały czas lotu obserwowany był zajęty rozmową z tą kobietą i nie tylko.

Podczas pobytu w hotelu przez cały okres urlopu mężczyzna spędzał czas właśnie z nieznaną kobietą z samolotu i to 24 godziny na dobę.  Ponadto detektywom group37 udało się ustalić ponad wszelką wątpliwość, że para w hotelu spędziła wszystkie noce w jednym pokoju hotelowym należącym do figuranta. Towarzysząca mu kobieta używała swojego pokoju tylko jako garderoby.
 
Materiał zgromadzony przez detektywów group37 już w trakcie lotu z Polski do Hiszpanii był wystarczający do uzyskania przez klientkę rozwodu z orzeczeniem winy partnera. Kolejne dni pobytu na Ibizie w hotelu zaowocowało zgromadzeniem znacznie ciekawszego materiału do sprawy rozwodowej. Nasz szczegółowy raport liczył ponad 80 stron i sprawiał wrażenie opowieści podróży poślubnej.

Podjęcie decyzji nie zajęło naszej klientce dużo czasu. Kiedy po dwunastu dniach figurant wrócił do domu, zamki w mieszkaniu naszej klientki były już zmienione, a przed drzwiami czekały na niego trzy walizki, jeden Laptop i Telewizor.  
 
Bez względu na miejsce zamieszkania i bez względu na miejsce działania, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych międzynarodowych możliwości na terenie Europy i poza Europą. Działamy na terenie całego Świata. :-)
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
Doradztwo naszych detektywów jest zawsze bezpłatne.
 
Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37