Zdrada w Dusseldorfie

  • Teren działania : Niemcy
  • Data : 15 Apr 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

Święta Wielkanocne są czasem, który większość z nas spędza w gronie najbliższych. Często planujemy podróże, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, aby celebrować ten wyjątkowy czas. Dlatego też, kiedy nasi klienci dzwonią do nas z podejrzeniem, że ich bliscy utracili ich zaufanie w okresie świątecznym, to szczególnie czujemy się zobowiązani, by pomóc im w znalezieniu prawdy.

Tak też było tym razem, w środę przed Świętami Wielkanocnymi skontaktował się z nami Pan Łukasz z podejrzeniem, że jego narzeczona nie jest z nim w pełni szczera. Nasz klient był bardzo zaniepokojony, gdy usłyszał, że jego partnerka, która pracuje jako opiekunka dla osób starszych w Niemczech, nie planuje wrócić na Święta do kraju, ponieważ musi opiekować się swoją podopieczną mimo tego, że kilka tygodni wcześniej ustalili plan wspólnych, rodzinnych Świąt z którego kobieta bardzo się cieszyła.

Nasz klient nie dokońca wierzył w wersję którą przedstawiła mu narzeczona z racji tego, że z dużym wyprzedzeniem ustalali ze starszą Panią przerwe w opiecę na okres Świąt i kobieta nie sprzeciwiała się ponieważ Wielkanoc miała spędzić w towarzystwie swoich dzieci, które w tym czasie dobrze by się nią zajęły. Nasz klient podejrzewał, że jego luba poznała w Niemczech innego mężczyzne i to właśnie z nim planuje spędzić Świąteczny weekend. Wtedy też postanowił skontaktować się z detektywami group37, by pomogli mu w znalezieniu prawdy. Agencja detektywistyczna group37 zatrudnia specjalistów z branży, którzy mają ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu spraw, dlatego Pan Łukasz bez wahania skorzystał właśnie z usług naszej firmy.

Detektywi współpracujący z group37 na terenie Niemiec zaczęli działać od razu po otrzymaniu zlecenia. Pracowali bardzo szybko i skutecznie. W ciągu jednego dnia od otrzymania zlecenia, detektywi group37 w Dusseldorfie udowodnili, że w okresie świątecznym narzeczona naszego klienta wcale nie opiekowała się swoją podopieczną, ponieważ starsza Pani została odebrana w czwartek rano przez młodego mężczyzne (pradopodobnie swojego syna) a nasza obserwowana została sama na terenie jej posiadłości…


... jednak nie na długo. Po upływie dwóch godzin pod domem emerytki pojawił się przystojny, wysoki mężczyzna, który był sąsiadem podopiecznej kobiety. Zadzwonił do drzwi, otwarła mu nasza obserwowana i przywitała się pocałunkiem, który ewidentnie świadczył o tym, że relacja pary nie jest tylko koleżeńska.

Następnie kobieta wyszła z mieszkania i para udała się wspólnie na kręgle oraz bilard a zwięczeniem wieczoru była romantyczna kolacja przy świecach.

Zarówno nasz klient, jak i my byliśmy zszokowani tak szybkim odkryciem niewierności. Pan Łukasz otrzymał natychmiast wstępne sprawozdanie ze szczegółową dokumentacją zdjęciową. Narzeczona początkowo wszystkiemu zaprzeczała. Jednak gdy Pan Łukasz pokazał jej dowody, narzeczona nie miała już wyboru i przyznała się do zdrady. Pan Łukasz podziękował detektywom group37 za sprawną i skuteczną prace. Powiedział, że partnerka dzwoniła do niego jeszcze raz, płakala i przepraszała ale on jest już w trakcie odwoływania wesela, które miało mieć miejsce za dwa miesiące i nie planuje utrzymywać już kontaktu z kobietą.

Masz podobna sytuację? Twój partner także pracuje za granica? Twój partner przebywa w Niemczech, Holandii, Austrii lub Wielkiej Brytanii? Obawiasz się, że Twój partner nie jest lojalny wobec Ciebie? Jeśli zachowanie partnera wydaje się dziwne - zapraszamy do kontaktu z nami. Nie daj się oszukać, nie pozwól, aby ktoś krzywdził Ciebie bądź nadużywał Twojego zaufania.

Prowadzimy sprawy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Doradztwo naszych detektywów jest zawsze bezpłatne. Zapraszamy do kontaktu z group37.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37