Zdrada w Egipcie

  • Teren działania : Egipt
  • Data : 21 Feb 2023
  • Czas Czytania : 6 minuty czytania

Zdrada w Egipcie


Do detektywów group37 zgłosił się pan Tomasz, który chciał upewnić się, że jego żona jest z nim w pełni szczera. Nasz klient z żoną mieli 20-letni staż małżeński, a mimo to zawsze ich miłość wyglądała jak u świeżo zakochanych licealistów. Dobrze ze sobą żyli, małe problemy wyjaśniali na bieżąco, a wśród przyjaciół zawsze byli przedstawiani jako przykładne małżeństwo. Jednak w ostatnim czasie nasz klient zauważył zmianę w zachowaniu żony i chciał nabrać pewności, dlatego skontaktował się z nami.


Nowe pasje i początki małżeńskiego kryzysu

 

Małżeński kryzys i narastające problemy. Małżeński kryzys między małżonkami zaczął narastać krótko po 40. urodzinach żony pana Tomasza, kiedy to postanowił spełnić jej marzenie o nurkowaniu i podarował jej bon na sesję nurkowania w basenie Deepspot pod Warszawą. Kobieta zakochała się w nurkowaniu i zaczęła poświęcać temu coraz więcej czasu. Według opisu naszego klienta, jej zainteresowanie nurkowaniem stało się najważniejszą rzeczą w jej życiu, a on sam czuł się zaniedbywany. Co weekend żona spędzała czas nurkując, a także zaczęła zapisywać się do grup nurkowych na mediach społecznościowych. Na początku pan Tomasz cieszył się ze szczęścia żony, ale wkrótce zaczął odczuwać, że jej zachowanie zaczyna bardziej przypominać obsesję niż hobby. Mimo że pan Tomasz również lubił wodę, to preferował bardziej powierzchniowe formy rekreacji, takie jak snorkeling, niż głębokie nurkowanie.

 

Po kilku tygodniach żona klienta na jednym z forów nurkowych poznała pana Wojtka, zaawansowanego nurka, który poświęcał życie na wyjazdy i nurkowanie w najpiękniejszych miejscach świata. Na początku ich znajomość opierała się tylko na kontakcie internetowym, o którym żona poinformowała naszego klienta. Pan Tomasz nie miał nic przeciwko, cieszył się, że jego dotychczas introwertyczna żona przez nową pasję zyskuje również nowe znajomości. Dlatego też, gdy zapytała pana Tomasza czy miałby coś przeciwko gdyby wspólnie ze znajomymi z fora nurkowego wybrała się na weekend nurkowy do Jaworzna, bez wahania się zgodził. Miał pełne zaufanie do żony, w ich związku zawsze szczerość była na pierwszym miejscu i nigdy nie było sytuacji, żeby którekolwiek z nich nadszarpnęło zaufania partnera.

 

Nowa znajomość wywiera negatywny wpływ na małżeństwo klienta

 

Po pewnym czasie, jednak zaczęła się nasilać liczba wspólnych wyjść z nowym znajomym. Kobieta zaczęła zaniedbywać swoje obowiązki, stawała się coraz bardziej skryta i oddalała się od męża. Ich relacje bardzo się zmieniały, a pomimo wielu prób rozmowy inicjowanych przez pana Tomasza, były one zbywane. Z tego powodu, kiedy żona poinformowała go, że chce wyjechać na 7-dniowy wypad nurkowy do Egiptu, pierwsze pytanie, które nasunęło się panu Tomaszowi brzmiało: "Czy jedziesz sama czy z przyjacielem?"

 

Takiej myśli nigdy wcześniej nie miał. Zapytał więc swoją żonę, która stanowczo zapewniła go, że pan Wojtek nie pojedzie na zorganizowane safari nurkowe. Mimo to pan Tomasz postanowił zweryfikować tę informację. Pragnął mieć pewność, że jego żona spędza czas zgodnie z obietnicami. Zwrócił się więc do agencji group37, którą polecił mu jego przyjaciel - pan Łukasz, klient naszej firmy z poprzedniego roku. Wiedział, że w zespole group37 znajdują się wykwalifikowani nurkowie, którzy mogą pomóc mu w tej dla niego ważnej sprawie.
Dwaj detektywi group37 nawiązali kontakt z grupą nurkową na Facebooku i odkryli, że pan Wojtek był nawet organizatorem wyjazdu do Marsa Alam w Egipcie. Ta informacja skłoniła pana Tomasza do zatrudnienia dwóch detektywów z group37, którzy mieli zamiar towarzyszyć grupie nurków na safari nurkowym organizowanym przez pana Wojtka. Safari nurkowe miało odbyć się za około 3 tygodnie.

 

Lot linii Enter Air do Marsa Alam odbył się zgodnie z planem. Na pokładzie samolotu znajdowali się: żona pana Tomasza, pan Wojtek, dwóch detektywów z group37 oraz 12 innych nurków. Po lądowaniu na lotnisku w Marsa Alam, cała grupa udała się do Port Ghalib, gdzie czekała na nich łódź, na której mieli spędzić kolejne 7 dni. Już na lotnisku detektywi zauważyli, że relacje między panem Wojtkiem a żoną pana Tomasza były zbyt bliskie. Pan Wojtek traktował żonę pana Tomasza jak swoją dziewczynę, a ona zachowywała się jak zakochana nastolatka.
Kolejnego dnia grupa wypłynęła już o 8:00 rano na otwarte Morze Czerwone.

 

Łączy ich wspólna pasja czy już coś więcej?

 

Podczas pierwszego zorganizowanego wspólnego wieczoru na łodzi detektywi group37 zostali zaskoczeni, gdy pan Wojtek przedstawił żonę pana Tomasza jako "swoją przyszłą żonę". Żona pana Tomasza była zachwycona, a kolejne dni spędzone na łodzi były dla naszych doświadczonych detektywów wielką niespodzianką. Para nie zachowywała się jak zwykli znajomi - byli nierozłączni, często się dotykali i całowali, a spędzali wiele czasu w swojej małej kajucie na łodzi. Zdrada była niepodważalna! Detektywi group37 zebrali obszerny materiał dowodowy i informowali pana Tomasza na bieżąco o przebiegu zdarzeń. Pan Tomasz był w szoku i przeżył ogromne rozczarowanie, ale był również wdzięczny za sumienną pracę i szybkie efekty śledztwa. Jeszcze podczas pobytu żony na wyjeździe z panem Wojtkiem, złożył pozew rozwodowy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Doradztwo naszych detektywów jest bezpłatne.

 

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37