Zdrada w niemieckim Münster

  • Teren działania : Niemcy
  • Data : 03 Feb 2023
  • Czas Czytania : 3 minuty czytania

Monastyr / Münster jest jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast w Westfalii na terenie Niemiec. To jednak nie był powód żony, aby mieć wątpliwości co do zaistniałej sytuacji! Istniało wiele podejrzeń, które skłoniły klientkę, aby wynająć detektywów z group37. Zacznijmy od początku....

 

Mąż klientki pracuje od kilku lat na terenie Niemiec. Głównym miejscem jego pobytu i pracy były okolice Münster / Monastyr. Na początku wszystko było normalne. Mąż wyjeżdżał z Polski do pracy w niedzielę wieczorem i wracał do domu regularnie co tydzień w sobotę rano. Nasza klientka pozostawała w Polsce i zajmowała się trójką dzieci.

 

zdrada w monastyr

 

Po około trzech miesiącach nasza klientka zauważyła pierwsze zmiany w zachowaniu męża. Regularne, tygodniowe przyjazdy uległy zmianie na odwiedziny co dwa lub trzy tygodnie. Dla naszej klientki było to logiczne i zrozumiałe. Mąż musiał pokonywać trasę około 1800 km co było dużym obciążeniem. To był początek końca o którym żona nie miała w tym czasie pojęcia. Ale.... coś jednak nie dawało spokoju naszej klientce, czy to może kobieca intuicja podpowiedziała jej aby skontaktować się z group37? Ten wewnętrzny "kobiecy głos" prawie nigdy się nie myli!

 

Pierwsze wątpliwości pojawiły się, gdy mąż zaczął przywozić do prania w domu więcej brudnych ubrań. Jakieś światełko zaświeciło się w głowie naszej klientki. Zakupił nowe perfumy oraz lepszej jakości artykuły do pielęgnacji, pojawiła się nowa markowa odzież. Natomiast najważniejszym powodem, który zaniepokoił żonę był telefon, stale pod kontrolą męża, z wyciszonym dźwiękiem... To wtedy zdecydowała się skontaktować z detektywami group37.

 

W bezpłatnej konsultacji detektywi group37 w Polsce przedstawili klientce różne sposoby postępowania w takiej sytuacji. Wspólnie z żoną ustaliliśmy strategię działania na terenie Niemiec. Nasze międzynarodowe możliwości na terenie polsko-niemieckim doprowadziły szybko i sprawnie do ujawnienia prawdy.

 

Już kolejnego dnia pracę podjęło dwóch naszych detektywów z Niemiec. W trakcie czterodniowej obserwacji, nasi detektywi byli w stanie wykazać i udokumentować zdradę męża nie tylko w jednym przypadku.

 

zdrada w niemczech

 

Dokumentacja i raport niemieckich detektywów kolejnego dnia został przetłumaczony na język polski przez biuro group37 w Katowicach. Efekt naszej pracy był początkowo szokiem dla żony, ale również najlepszym dowodem i dokumentem do przeprowadzenia sprawy rozwodowej.

 

Bez względu na miejsce zamieszkania, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych międzynarodowych możliwości na terenie Polski i Niemiec.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Doradztwo naszych detektywów jest bezpłatne.

 

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37