Zdrada w Paryżu

  • Teren działania : Francja
  • Data : 05 Apr 2023
  • Czas Czytania : 5 minuty czytania

Niewierna małżonka na romantycznym wyjeździe w Paryżu

Francja nie ogranicza się jedynie do Paryża, St. Tropez i Lazurowego Wybrzeża, ani do słynnych win i szampana. To kraj, który posiada bogactwo kultury i tożsamości, rozwijając swoje dziedzictwo językowe, architektoniczne oraz literackie i muzyczne dzieła twórców z Francji. Sektor kultury odgrywa kluczową rolę w życiu społecznym kraju. Ponadto Francja jest krajem stosunkowo bezpiecznym, a jej standardy prawne i moralne zbliżone są do tych panujących w Polsce. Nasi detektywi group37 prowadzący działania w Paryżu, Bretanii, Lyonie i Marsylii zawsze współpracują z lokalnymi detektywami i władzami, a ich praca cechuje się doskonałą i lojalną współpracą.

Do biura group37 zgłosił się Pan Marek. Przedsiębiorczy, młody biznesmen świeżo po ślubie. Wybrankę swojego serca poznał na jednym z wyjazdów służbowych we Francji, gdzie kobieta przebywała w odwiedzinach u młodszego rodzeństwa. Polubili się od razu, a ich relacja bardzo dynamicznie przekształcała się w uczucie. Po roku znajomości Pan Marek był już pewny, że ,,to ta jedyna”, oświadczył się i 3 miesiące później byli już małżeństwem.

Miesiąc miodowy spędzali na Karaibach, jednak po powrocie do kraju zachowanie jego partnerki uległo zmianie, kobieta stała się bardzo rozrzutna, większość dnia spędzała u kosmetyczki czy na drogich zakupach. Nie zajmowała się pracą ani gospodarstwem domowym. Naszemu klientowi nie sprawiało to problemu, do momentu aż jego firma wpadła w kłopoty finansowe wtedy jego żona zaczęła się oddalać, dochodziło między nimi do niemiłych wymian zdań a kobieta coraz częściej zaczęła znikać na ,,wieczorne wyjścia z przyjaciółkami”. Nasz klient podejrzewał, że jednak prawda jest inna…

Weekend z przyjaciółką czy perfidna zdrada?

Któregoś wieczora żona klienta wróciła do domu i ogłosiła mu, że w najbliższy weekend wybiera się z przyjaciółką na wycieczkę do Paryża, wtedy właśnie Pan Marek postanowił zlecić sprawdzenie prawdomówności swojej żony detektywom group37.

Prawdopodobnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast na świecie jest Metropolia Paryża, położona nad rzeką Sekwaną. Miasto to słynie z wielu zabytków, takich jak Luwr, wieża Eiffla, Łuk Triumfalny oraz Pola Elizejskie. Przydomek "Miasto Miłości" nie jest bezpodstawny, ponieważ Paryż jest uważany za czołowy cel podróży dla par szukających romantycznych wakacji. Nic więc dziwnego, że group37 w przeszłości dokonała kilku obserwacji w Paryżu w związku z podejrzeniem niewierności.

group37_paryz

Detektywi group37 już na lotnisku udowodnili, że przypuszczenia klienta były trafne. Zamiast przyjaciółki, na parkingu lotniska pojawiła się żona klienta w towarzystwie wysokiego, przystojnego mężczyzny. Detektywi group37 natychmiast poinformowali o tym Pana Marka, jednak wspólnie uzgodniliśmy, że warto kontynuować śledztwo i zebrać niepodważalny materiał dowodowy ukazujący zażyłość relacji kochanków.

Kochankowie nie kryją się ze swoimi uczuciami

Na terenie Paryża sprawą zajęli się już nasi profesjonaliści z terenu Francji. Wychodzimy z założenia, że miejscowy detektyw posługujący się biegle francuskim mniej rzuca się w oczy i lepiej zna teren w którym prowadzona jest obserwacja, dodatkowo niweluje to niepotrzebne koszty dla klienta związane z transportem detektywów z polski. Nasi fachowcy zameldowali się w hotelu w którym przebywała obserowowana kobieta i od razu udali się do hotelowej restauracji gdzie para kochanków przy butelce wina cieszyła się swoim towarzystwem. Nie mogli powstrzymać swoich uczuć i już w hotelowej restauracji wymieniali bardzo namiętne pocałunki.

Przez kolejne dwa dni detektywi group37 we Francji zebrali bardzo obszerny materiał dowodowy, który niepodważalnie ukazywał zdradę żony naszego klienta.

Dzięki pracy detektywów group37, Pan Marek miał teraz niezbite dowody, aby zażądać rozwodu. Choć proces był trudny i bolesny, nasz klient cieszył się, że przy współpracy z group37 prawda wyszła na jaw tak wcześnie.

Obawiasz się, że Twój partner nie jest lojalny wobec Ciebie? Jeśli zachowanie partnera wydaje się dziwne - zapraszamy do kontaktu z nami. Nie daj się oszukać, nie pozwól, aby ktoś krzywdził Ciebie bądź nadużywał Twojego zaufania. Zapraszamy do kontaku z group37.

Prowadzimy sprawy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Doradztwo naszych detektywów jest zawsze bezpłatne.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37