Zdrada w Turcji

  • Teren działania : Turcja
  • Data : 17 Feb 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

Mąż miał po prostu wątpliwości... Jego żona zachowywała się od kilku miesięcy "dziwnie". Zmieniła się.... Nowa fryzura, nowy image, regularne wizyty w salonie kosmetycznym. Nasz klient miał wrażenie, że tylko pieniądze "trzymają" żonę u jego boku. Małżeństwo było bezdzietne.

 

Mimo "gorącego" okresu w firmie rodzinnej, żona postanowiła spontanicznie wyjechać na wakacje do Turcji, tłumacząc się przemęczeniem i chęcią odpoczynku. Wiedziała, że ​mąż nie będzie mógł jej towarzyszyć.

 

Nasz klient skontaktował się z nami i wspólnie ustaliliśmy strategię działania.

 

Wakacje rozpoczęły się już po pięciu dniach, co jednak nie było utrudnieniem dla sprawnego przebiegu obserwacji bardzo dobrze zorganizowanych detektywów group37. Detektywi group37 wykupili ten sam lot, ten sam hotel z dokładnie tego samego biura podróży, aby nie wzbudzać podejrzeń u osoby śledzonej. Na obserwację oddelegowano Panią i Pana z zespołu group37.

 

zdrada w turcji

 

Po ponad czterech godzinach i 2000 km para detektywów group37 wylądowała na lotnisku Antalya w Turcji. Po kolejnych 45 minutach detektywi przybyli wraz z osobą śledzoną do hotelu. Po krótkim pobycie w pokoju rozpoczęto działania operacyjne.

 

O godzinie 19.45 osoba celowa opuściła pokój w hotelu i poszła do restauracji, gdzie sama zjadła kolacje. Nic podejrzanego... Po kolacji, osoba celowa spacerowała, robiła zakupy na terenie hotelu, wypiła dwa drinki... nadal sama. Detektywi group37 byli zaskoczeni. Żona zachowywała się absolutnie wzorowo. Nie szukała kontaktu z mężczyznami. Około 22.45 poszła na spacer po plaży, następnie wróciła do swojego pokoju.

 

zdrada w antalya

 

Kolejnego dnia detektywi group37 czekali na osobę celową już od godziny 07.15.

Około godz. 09.00 żona wyszła sama z pokoju i poszła na plażę, gdzie serwowane było "późne śniadanie". Po śniadaniu witano gości "szampanem powitanym". Tutaj, osoba śledzona wykazała dość duże  zainteresowanie wycieczkami. Kilka razy pytała o cenę i o plan poszczególnych wycieczek. Detektywi od razu zauważyli, że żona pytała zawsze o cenę dla "dwóch" osób.

 

Po jakimś czasie zaobserwowano zmiany w zachowaniu naszej obserwowanej. Stale zerkała na zegarek. Chwilę później doczekała się "szczególnego gościa"! Powitanie było gorące i namiętne. Nie było wątpliwości - żona znała "specjalnego gościa" już od dłuższego czasu. Po szybkiej odprawie na recepcji, poszli natychmiast do jego pokoju. Zeszli dopiero po dwóch godzinach i poszli na plażę.

 

Detektywi group37 mieli niesamowitą możliwość udokumentowania "amorów" naszej obserwowanej.

 

prawda czy zdrada

 

Zachowywali się jak stare, dobre małżeństwo. Wspólne kąpiele w morzu i basenie, wspólne spacery po plaży przerywane "pobytem" w pokoju hotelowym. 

 

Naprawdę bardzo rzadko zdarza się, że detektywi group37 mają tyle możliwości dostarczenia materiału dowodowego przedstawiającego zdradę, jak w ciągu tych 10 dni w Turcji. Po powrocie naszych detektywów z Turcji, szczegółowy i kompleksowy raport został przekazany klientowi. W związku z ewidentną zdradą, nie było mowy o naprawie związku.

 

Nie tylko w Turcji, detektywi z agencji detektywistycznej group37 są do Państwa dyspozycji. Detektywi group37 wykryli wiele przypadków niewierności w kraju i za granicą. Także w innych dziedzinach detektywistyki pracujemy dla Państwa międzynarodowo. Omawiamy i planujemy nasze działanie wspólnie z Państwem, ustalając każdy najmniejszy szczegół. Po wykonanej pracy przekazujemy Państwu szczegółowe, pisemne sprawozdanie.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Doradztwo naszych detektywów jest bezpłatne.

 

Jeśli macie Państwo wątpliwości? - My dajemy Państwu pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37