Bezpodstawne Alimenty

  • Teren działania :
  • Data : 27 Apr 2023
  • Czas Czytania : 3 minuty czytania

BEZPODSTAWNE ALIMENTY

Kolejnym bardzo ważnym tematem dla naszej Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 w sprawach rodzinnych są sprawy dotyczące bezpodstawnych alimentów. Często zdarza się, że jedno z rodziców zgłasza odwołanie od wysokości zasądzonych alimentów uzasadniając to pogorszeniem stopy życiowej lub trwającymi od dłuższego czasu problemami z płynnością finansową, żądając jednocześnie wyższych alimentów.

Niestety bardzo często zdarza się również, że osoba zgłaszająca żądania dotyczące podwyższenia alimentów sama podejmuje pracę zarobkową „na czarno“, by nie ujawnić finalnie swoich faktycznych zarobków lub nie wykazać swoich całkowitych dochodów (w toku postępowania zdarza się również, że w trakcie śledztwa na jaw wychodzą nowe okoliczności w postaci czynnego udziału w nielegalnym zaniżaniu wynagrodzenia przez pracodawcę osoby zgłaszającej żądania podwyższenia alimentów w postaci wypłacania części wynagrodzenia pod tak zwanym potocznie „stołem“.

Jest to oczywiście w pełni nielegalne zjawisko, zarówno osoby żądającej podwyższenia alimentów jak i samego pracodawcy uczestniczącego świadomie w nielegalnym procederze i podlega ono weryfikacji przez wymiar sprawiedliwości, co zapewne w dalszym postępowaniu sądowym bedzie skutkowało wyciągnięciem konsekwencji prawnych wobec próby oszustwa i wyłudzenia.

PRÓBA WYŁUDZENIA WYŻSZYCH ALIMENTÓW

W takiej sytuacji detektywi group37 mogą pomóc ustalić faktyczne dochody osoby pracującej, czy nie ukrywa ona swojego majątku, nie pracuje „na czarno“ lub czy nie uzyskuje innych dodatkowych dochodów lub dysponuje innym nie wykazanym majątkiem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych detektywów z agencji group37, ich profesjonalnemu i dyskretnemu śledztwu jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi niezbitych dowodów na nieuczciwe zachowanie byłego lub obecnego partnera, które może stanowić podstawę do podjęcia dalszych działań prawnych.

Nasz raport może stanowić niezbity dowód na próbę nielegalnego wyłudzenia wyższych alimentów i może zostać użyty w procesie sądowym przed nieuczciwymi praktykami byłych lub obecnych partnerów chcących wyłudzić wyższą kwotę alimentów.

NIEZBĘDNA POMOC PRAWNIKA

Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 na Państwa życzenie zorganizuje spotkanie z jednym z naszych prawników, którzy odpowiednio dobiorą sposób działania i w ten sposób pomogą Państwu oraz przeprowadzą Was przez cały proces sądowy i przejmą w Państwa imieniu wszelkie sprawy dotyczące zaistniałej sytuacji.

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki. Tak samo jak szeroki jest obszar wykonywania naszych zleceń zaczynając od terenu Polski i idąc dalej w kierunku Europy między innymi do takich państw jak Niemcy, Holandia, Austria, Belgia, Włochy, Francja, Grecja i Wielka Brytania. Śledztwa i działania poza Europą również nie są nam obce i z czasem zaczynają stanowić pewnego rodzaju normę. Zakres naszych usług sięga nawet na kontynenty takie jak Ameryka Północna, Ameryka Południowa lub nawet Australia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37