Nieujawnione dochody - alimenty

  • Teren działania :
  • Data : 25 Apr 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

NIEUJAWNIONE DOCHODY - ALIMENTY

Jednym z tematów jakie podejmowane są przez detektywów Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 dla naszych klientów są nieujawnione dochody przez zobowiązanego w sprawach alimentacyjnych.

Jest to temat bardzo złożony, wymagający od naszych doświadczonych detektywów group37 kreatywności, analitycznego myślenia, szerokiego spojrzenia na obraz kreowany przez osobę sprawdzaną. Bardzo często osoby, które podlegają sprawdzeniu działają na granicy prawa bądź całkowicie go nie przestrzegają, ale przede wszystkim unikają ujawnienia sposobu zarobkowania i wysokości uzyskiwanych dochodów, licząc jednocześnie, że uda im się uniknąć płacenia alimentów w wysokości zaspakajającej usprawiedliwione potrzeby uprawnionego.

Detektywi group37 muszą zawsze być o krok przed naszym „figurantem”, aby móc precyzyjnie określić ponad wszelką wątpliwość winę osoby sprawdzanej. Jest to o tyle ważne, że w większości przypadków nasi zleceniodawcy korzystają w późniejszym okresie w sądzie z naszego obszernego raportu dotyczącego śledztwa, dochodząc w ten sposób swoich praw, a nasz raport niejednokrotnie stanowi niepodważalny dowód dla wymiaru sprawiedliwości mówiący o nieuczciwości byłego lub obecnego partnera, wskazując jednoznacznie na ukrywanie dochodów, celem nie płacenia lub próbą ograniczenia w ten sposób wysokości alimentów.

UKRYWANIE DOCHODÓW, SPOSOBEM NA UNIKNIĘCIE ALIMENTÓW

Detektywi Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 są często zatrudniani przez osoby poszukujące dowodów na to, że ich były lub obecny partner ukrywa przed nimi dochody, to tak zwane nieujawnione dochody, co może wpłynąć na wysokość alimentów. W takich przypadkach detektywi group37 prowadzą intensywne śledztwo w celu zebrania materiałów dowodowych, takich jak miejsce pracy, wydatki, miejsca i koszty spędzania wolnego czasu, które mogą potwierdzić, że osoba obserwowana żyje ponad stan, który deklaruje.

Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom detektywi group37 są w stanie zdobyć informacje, będące często niedostępne dla „zwykłych“ ludzi. W przypadku nieujawnionych dochodów detektywi group37 prowadzą obserwacje, analizując styl życia podejrzanego partnera, aby ustalić źródła jego dochodów i wysokość wydatków, a niejednokrotnie (w zależności od kraju, w którym prowadzone są czynności) - zeznań podatkowych i raportów finansowych.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu detektywi group37 mogą pomóc osobom potrzebującym w uzyskaniu odpowiednich dowodów i zabezpieczeniu ich interesów finansowych w przypadku nieujawnienia dochodów przez drugą stronę. Nasi detektywi group37 działają zawsze zgodnie z prawem kraju, w którym prowadzone są czynności, dlatego zawsze dajemy Państwu pewność bezproblemowego przeprowadzenia całego zakresu czynności związanych ze sprawą.

UKRYWANIE DOCHODÓW PRZEZ PARTNERA

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 dotyczący ujawniania zatajonych dochodów, bądź też zarabiania w sposób umożliwiający „figurantowi” na niewykazywanie dochodu, jest tematem bardzo znanym naszej agencji group37. Tak więc po zdobyciu obszernego materiału i przedstawieniu Państwu raportu z wykonanych czynności, zleceniodawca otrzymuje czytelny zestaw dowodów obciążających nieuczciwą stronę. W związku z powyższym stanowi on potwierdzenie w sprawie przy ustalaniu wysokości alimentów.

Obszar wykonywania naszych zleceń to, zaczynając od terenu Polski i idąc dalej w kierunku Europy, między innymi Czechy, Słowacja, Niemcy, Holandia, Austria, Belgia, Wielka Brytania. Śledztwa i działania poza Europą również nie są nam obce i z czasem zaczynają stanowić pewnego rodzaju normę. Zakres naszych usług sięga nawet do krajów Ameryki Południowej oraz Australii. Jesteśmy w stanie podjąć czynności w ciągu kilku godzin od zlecenia, włącznie z uaktywnieniem naszych detektywów na danym obszarze działania w celu rozpoczęcia śledztwa.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37