Weryfikacja kandydatów do pracy

  • Teren działania :
  • Data : 04 May 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

WERYFIKACJA KANDYDATÓW DO PRACY

Ze względu na coraz większą świadomość przedsiębiorców związaną z ryzykiem zatrudniania osób na szczególne stanowiska w swoich firmach, Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 zlecane są sprawy dotyczące weryfikacji kandydatów do pracy.

Wielu właścicieli firm chce mieć pewność, że osoba, którą zatrudnią jest w pełni świadoma odpowiedzialności, a przede wszystkim nie posiada negatywnej przeszłości, jak również będzie lojalnym (w znaczeniu: rzetelnym) pracownikiem, bez prób oszustwa w historii swojej kariery zawodowej.

SPRAWDZANIE PRZYSZŁEGO PRACOWNIKA

Praca detektywa group37 w zakresie wykrywania oszustw często obejmuje również weryfikację kandydatów do pracy. Detektywi group37 mogą być zatrudniani przez pracodawców, aby zweryfikować informacje podane przez potencjalnych pracowników w ich CV i formularzach aplikacyjnych. Mogą również przeprowadzać tzw. "tła" i wywiady środowiskowe w celu oceny charakteru i reputacji kandydatów.

Weryfikacja informacji w CV jest ważna, ponieważ nieuczciwi kandydaci niejednokrotnie wyolbrzymiają i przeceniają swoje umiejętności i doświadczenia, aby uzyskać pracę. Jednocześnie zatajają to, co miałoby negatywny wpływ na rozpatrzenie ich aplikacji. Detektywi group37 mogą wykorzystać różne narzędzia, a przede wszystkim odpowiednio przeprowadzony wywiad, aby potwierdzić historię zatrudnienia i kwalifikacje kandydatów.

NIEUCZCIWY PRACOWNIK

Wywiady środowiskowe są również istotne, ponieważ pozwalają na uzyskanie informacji o reputacji i charakterze kandydata od osób, które z nim pracowały lub miały z nim do czynienia w przeszłości. Detektywi group37 mogą również sprawdzać wpisy na portalach społecznościowych, aby dowiedzieć się więcej o kandydatach i potencjalnych ostrzeżeniach dotyczących ich zachowania. Praca detektywa group37 w weryfikacji kandydatów do pracy ma na celu ochronę pracodawcy przed zatrudnieniem nieodpowiednich lub nieuczciwych pracowników, którzy mogą wyrządzić szkody finansowe lub negatywnie wpłynąć w przyszłości na reputację firmy.

OBSZAR DZIAŁAŃ DETEKTYWÓW GROUP37

Wszystkie działania detektywów Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 są prowadzone zgodnie z prawem, bez względu na kraj, w którym realizowane jest zlecenie. Dzięki znajomości przepisów prawa gwarantujemy Państwu bezproblemowe wykonanie czynności związanych z weryfikacją przyszłych pracowników, a zebrane dowody pozostawiamy do wykorzystania zlecającemu. Detektywi group37 pracują z pełną dyskrecją i zawsze dbają o zachowanie poufności w sprawach swoich klientów. 

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki.
Tak samo jak szeroki jest obszar wykonywania naszych zleceń, zaczynając od terenu Polski gdzie możemy dokonać weryfikacji przyszłego pracownika między innymi w takich miastach jak Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Gliwice, Wrocław, ale również i w mniejszych miejscowościach. Nie stanowi również dla nas żadnego problemu zweryfikowanie takich informacji w krajach Europy takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Hiszpania, Holandia, Austria czy Włochy. Jesteśmy w stanie wykonać to zlecenie również w krajach innych kontynentów.

Ponadto nasi detektywi group37 są w stanie zrealizować każde inne zlecenie dla potrzeb biznesu począwszy od wykrywania oszustw rozliczeniowych, oszustw ubezpieczeniowych, weryfikacji pracowników na zwolnieniach lekarskich, a także dla potrzeb prywatnych: sprawy rodzinne jak i szkodowe włącznie z poszukiwaniem osób oraz mienia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37