Weryfikacja pracownika na zwolnieniu lekarskim

  • Teren działania :
  • Data : 04 May 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

WERYFIKACJA PRACOWNIKA PRZEBYWAJĄCEGO NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM

Detektywi agencji detektywistycznej group37 specjalizujący się w wykrywaniu oszustw są często wynajmowani przez firmy, aby pomóc w zwalczaniu nadużyć, w tym także oszustw związanych z L4. Osoby nieuczciwie wykorzystujące zwolnienia lekarskie w celu uniknięcia pracy lub uzyskania korzyści finansowych, mogą powodować poważne straty dla firm i podmiotów ubezpieczeniowych.

Detektywi group37 zajmujący się wykrywaniem oszustw L4 mogą prowadzić śledztwa, które obejmują między innymi obserwacje osób w celu udokumentowania ich działań, przeprowadzanie wywiadów i zbieranie informacji, które mogą pomóc w wykryciu oszustwa. 

W przypadku wykrycia oszustwa detektywi group37 pomogą w zebraniu dowodów, które mogą być wykorzystane do podjęcia działań kadrowych lub prawnych przeciwko osobie przebywającej na zwolnieniu lekarskim w sposób niezgodny z zaleceniami lekarskimi, albo podejmującego się konkretnych działań podczas tego zwolnienia, na przykład podjęcia pracy, remontu mieszkania i tym podobne. Praca detektywów group37 w zakresie wykrywania oszustw L4 może wspomóc ochronę interesów firm i ubezpieczycieli, a także zapobiec dalszym oszustwom.

OSZUSTWA L4

Czynnik ludzki jest kluczowym elementem w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Właściciel firmy niejednokrotnie ponosi koszty szkoleń, uprawnień, pakietów socjalnych czy wreszcie koszty samego wdrażania pracownika w szeregi firmy. I o ile nie za każdym zwolnieniem lekarskim kryje się nieuczciwy pracownik, to świadomość pracodawców co do faktu, że takie sytuacje mają miejsce, wzrasta. Przestaje być tajemnicą, że wielokrotnie dochodzi do sytuacji, w których pracownik zatrudniony w przedsiębiorstwie przebywając na zwolnieniu lekarskim podejmuje inną pracę zarobkową lub nawet wyjeżdza w okresie trwania L4 na wakacje. Straty dla budżetu firmy są wówczas potężne. Pomijając fakt wypłacenia takiemu pracownikowi wynagrodzenia za okres, w którym faktycznie nie pracował, to dochodzi do tego konieczność opłacenia takiej osobie składek ZUSowskich, a w sytuacjach ekstremalnych - konieczność zatrudnienia i przeszkolenia w miejsce osoby na zwolnieniu lekarskim, nowego pracownika. Nasza Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 weryfikuje takich pracowników w sposób profesjonalny i dyskretny zbierając obszerny materiał dowodowy.

SPRAWDZENIE PRACOWNIKA NA L4

Wszystkie działania detektywów są prowadzone zgodnie z prawem, a zebrane dowody są przekzywane w całości osobie zlecającej czynności do wykorzystania w celach kadrowych lub prawnych. Detektywi group37 pracują z pełną dyskrecją i zawsze dbają o zachowanie poufności w sprawach swoich klientów.

Mając na uwadze interes Państwa, wszelkie wstępne konsultacje w agencji detektywistycznej group37 są zawsze bezpłatne. Jest to moment, w którym po uzyskaniu informacji od Państwa na temat sprawy i zapoznaniu się z ogólnym jej zarysem przedstawiamy Państwu najbardziej prawdopodobne scenariusze dotyczące postępowania i realizacji czynności w zaistniałej sytuacji.

POMOC PRAWNIKA

Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 na Państwa życzenie zorganizuje spotkanie z jednym z naszych prawników, który dostosuje sposób działania i wsparcia prawnego oraz przeprowadzi Was przez cały proces sądowy, przejmując w Państwa imieniu wszelkie sprawy dotyczące zaistniałej sytuacji.

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki.
Tak samo jak szeroki jest obszar wykonywania naszych zleceń zaczynając od terenu Polski i idąc dalej w kierunku Europy między innymi do takich państw jak Włochy, Anglia, Czechy, Słowacja, Niemcy, Holandia, Austria, Hiszpania, Belgia. Śledztwa i działania poza Europą również nie są nam obce i z czasem zaczynają stanowić pewnego rodzaju normę. Zakres naszych usług sięga również do krajów Ameryki Północnej oraz Ameryki Południowej. Wykonujemy zlecenia dla firm oraz osób prywatnych, począwszy od takich spraw jak wykrywanie podsłuchów czy urządzeń rejestrujących video, wykrywaniem kradzieży lub wandalizmu, a także oszustwami matrymonialnymi, bądź wykrywaniem zdrad partnerskich. Cały zakres świadczonych przez nas usług znajdziecie w zakładce oferta.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37