Zdrada i niewierność

  • Teren działania :
  • Data : 25 Apr 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

WYKRYWANIE ZDRADY

Jednym z głównych tematów jakie podejmowane są przez Międzynarodową Agencję Detektywistyczną group37 jest niewierność partnerska.

Jest to temat bardzo delikatny, często detektywi wkraczają w świat uczuć, intymności i prywatnych relacji rodzinnych. Dlatego tak bardzo ważne jest aby zachować dystans i empatię w trakcie wykonywanych czynności.

Detektywi group37 podchodzą do tego zagadnienia z pełnym poszanowaniem osób, których dotyczą zlecenia. Pamiętaj: my nie oceniamy, my działamy. Ocenę sytuacji pozostawiamy sądom oraz zainteresowanym stronom, przedstawiając im szczegółowy raport wraz z dokumentacją zdjęciową oraz video.

DOWODY ZDRADY

Najczęstszymi oznakami niewierności partnera mogą być między innymi takie zachowania jak wprowadzanie dodatkowych zabezpieczeń do telefonu komórkowego, tableta czy komputera, nagłe posiadanie drugiego środka łączności. Skryte odczytywanie wiadomości, „pilnowanie telefonu”, nerwowe zachowania podczas przychodzenia wiadomości czy połączeń telefonicznych.

Nagłe dbanie o wygląd. Zakup drogich kosmetyków, perfum czy wreszcie nowej nie rzadko markowej odzieży. Niestandardowe godziny powrotów do domu po pracy, czy po spotkaniach z przyjaciółmi. Coraz częstsze informacje o spotkaniach biznesowych, nadgodzinach czy dodatkowych dniach w pracy. To tylko niektóre z zachowań, które mogą wzdbudzić niepokój partnera w sprawie podejrzenia zdrady.

NIEWIERNOŚĆ PARTNERSKA

Zatrudniając detektywów group37 w celu potwierdzenia obaw przed niewiernością partnerską musicie Państwo być przygotowani zarówno na złe jak i dobre wiadomości po wykonanych czynnościach śledczych. Partner może nieumiejętnie oszukiwać, co bardzo łatwo może doprowadzić do wykrycia zdrady, ale również może prowadzić podwójne życie od bardzo dawna. Bywały przypadki, że nawet od kilku lat.

Doświadczenie pokazało nam już nie raz, że niektórzy niewierni partnerzy potrafią być bardzo dobrze zorganizowani pod każdym względem, co oczywiście dla doświadczonego detektywa group37 nie stanowi żadnego problemu w zdobyciu obszernego materiały dowodowego na zdradę drugiej połówki. Należy również nadmienić fakt, iż zdarza się, że pomimo podejrzeń osoby zlecającej nam wykonanie czynności operacyjnych pod kątem wykrycia zdrady, w toku postępowania okazuje się, że osoba podejrzana o niewierność jest czysta jak łza. A przyczyny niepokojących zachowań patnera mają całkiem inne podłoże, co nie zmienia faktu, że nie może to uśpić Państwa czujności.

W prawie 95% podejrzenia o zdradę są zasadne

Detektywi group37 w takich sytuacjach stosują różne techniki. Głównie są to obserwacje, ale także inne metody zgodne z prawem i poszanowaniem godności. Niejednokrotnie uzupełnieniem sprawozdania z czynności detektywistycznych są zeznania detektywa w charakterze świadka do sprawy (bardzo często rozwodowej).

Raz jeszcze należy podkreślić, że działania detektywów group37 są prowadzone wyłącznie zgodnie z prawem, a zebrane dowody są wykorzystywane najczęściej w celach prawnych. Detektywi group37 pracują z pełną dyskrecją i zawsze dbają o zachowanie poufności w sprawach swoich klientów. Wychodząc Państwu na przeciw proszę pamiętać, że wszelkie wstępne konsultacje w agencji detektywistycznej group37 są zawsze bezpłatne. Jest to moment, w którym po uzyskaniu informacji od Państwa na temat sprawy i zapoznaniu się z ogólnym jej zarysem przedstawiamy Państwu najbardziej prawdopodobne scenariusze dotyczące postępowania i realizacji czynności w zaistniałej sytuacji.

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki. Tak samo jak szeroki jest obszar wykonywania naszych zleceń, zaczynając od terenu Polski i idąc dalej w kierunku innych krajów Europy między innymi do takich państw jak Czechy, Słowacja, Niemcy, Holandia, Austria, Belgia, Wielka Brytania. Śledztwa oraz działania poza Europą również nie są nam obce i z czasem zaczynają stanowić pewnego rodzaju normę. Zakres naszych usług sięga nawet do państw AzjiAfryki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37