Kontrola opieki nad dzieckiem

  • Teren działania :
  • Data : 27 Apr 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

KONTROLA SPRAWOWANIA PRAWIDŁOWEJ OPIEKI NAD DZIECKIEM

Coraz częściej detektywi group37 zajmują się sprawami dotyczącymi weryfikacji prawidłowej opieki nad dziećmi. Wielu rodziców po orzeczeniu sądu o sprawowaniu opieki nad dzieckiem danego rodzica chce mieć pewność, że matka lub ojciec otacza ich dziecko należytą pieczą i troską.

Detektywi group37 mogą przeprowadzić śledztwo, aby zbadać sposoby wychowywania dzieci oraz zachowanie wobec nich, jak również sposób spędzania wolnego czasu przydzielonego jednemu z rodziców przez sąd. Detektywi group37 mogą prowadzić między innymi obserwację, aby rodzic miał pewność, że ich dziecko jest bezpieczne. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń o niewłaściwym lub nieodpowiedzialnym zachowaniu jednego z rodziców, detektywi group37 mogą dostarczyć dowodów, które rodzic może wykorzystać w celu podjęcia odpowiednich działań.

UNIKANIE KONTAKTU Z DZIECKIEM PRZEZ BYŁEGO PARTNERA

Sytuacji, z powodu których dochodzi do zaniedbań przy wychowywaniu dziecka może być wiele i nie nam to oceniać, ale dobro najbardziej bezbronnej istoty jaką jest dziecko powinno być dla wszystkich najważniejsze. I tak właśnie jest w sprawach dotyczących małoletnich.

Jako Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 przykładamy wiele starań, aby jak najszybciej i najmniej boleśnie wyjaśniać sprawy związane z dziećmi, bo to właśnie one stają się największymi ofiarami w trakcie złych relacji rodziców. Podejmujemy się zleceń w sprawach weryfikacji prawidłowej opieki nad dzieckiem w Polsce, w krajach Europy, jak również po za nią.

Wszystkie działania detektywów Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 są prowadzone zgodnie z prawem, bez względu na kraj, w którym przyjdzie nam wykonywać zlecenie. Dzięki znajomości przepisów prawa oraz ustaw gwarantujemy Państwu bezproblemowe wykonywanie czynności związanych z kontrolą prawidłowej opieki nad dzieckiem, a zebrane dowody są wykorzystywane jedynie w celach prawnych. Detektywi group37 pracują z pełną dyskrecją i zawsze dbają o zachowanie poufności w sprawach swoich klientów.

POMOC PRAWNIKA

Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 na Państwa życzenie zorganizuje spotkanie z jednym z naszych prawników, którzy odpowiednio dobiorą sposób działania i pomocy Państwu oraz przeprowadzą Was przez cały proces sądowy w momencie ujawnienia przez detektywów group37 nieprawidłowości  w sposobie sprawowania opieki nad dzieckiem. Dodatkowo przejmą w Państwa imieniu wszelkie sprawy dotyczące zaistniałej sytuacji w zakresie swoich kompetencji wynikających z ustawy o usługach detektywistycznych.


Wychodząc Państwu na przeciw proszę pamiętać, że wszelkie wstępne konsultacje w agencji detektywistycznej group37 są zawsze bezpłatne. Jest to moment, w którym po uzyskaniu informacji od Państwa na temat sprawy i zapoznaniu się z ogólnym jej zarysem przedstawimy Państwu najbardziej prawdopodobne scenariusze dotyczące postępowania i realizacji czynności w zaistniałej sytuacji.

PRAWIDŁOWA OPIEKA NAD DZIECKIEM NIE TYLKO W POLSCE

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki. Tak samo jak niemal nieograniczony jest obszar wykonywania naszych zleceń zaczynając od terenu Polski i idąc dalej w kierunku Europy między innymi do takich państw jak Turcja, Francja, Wielka Brytania, Belgia, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Szwecja i Węgry. Śledztwa i działania poza Europą również nie są nam obce i z czasem zaczynają stanowić pewnego rodzaju normę. Zakres naszych usług sięga również do krajów innych kontynentów.

Działamy w tych sytuacjach życiowych, w których potrzebujesz pomocy. Są to między innymi sprawy rodzinne, uprowadzenia rodzicielskie lub oszustwa matrymonialne tak jak Lovescam lub Romancescam. group37 jest zawsze do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Doradztwo detektywów group37 jest zawsze bezpłatne.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37