Oszustwa inwestycyjne

  • Teren działania :
  • Data : 03 May 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

OSZUSTWA INWESTYCYJNE

Do Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 składane są zlecenia od firm oraz osób prywatnych, które padły ofiarami nieuczciwych praktyk z zakresu szeroko pojętego oszustwa inwestycyjnego. Niejednokrotnie ten segment zlecających poświęca całe majątki, dorobek życia i wszelkie aktywa w nadziei na poprawę swojej przyszłości, którą obiecują im właśnie inwestorzy dopuszczający się świadomego oszustwa. Najczęściej nieuczciwe firmy już na początku działalności doskonale zdają sobie sprawę z „przekrętu”, jaki oferują i są nastawione wyłącznie na czerpanie zysków w nielegalny sposób.

WYKRYWANIE OSZUSTW INWESTYCYJNYCH

Praca detektywów i analityków group37 w zakresie wykrywania oszustw inwestycyjnych jest niezwykle przydatna, ponieważ w dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi próbuje zainwestować swoje pieniądze, a niestety wiele z tych nakładów kapitałowych już na etapie oferty powinno wzbudzić niepokój, a przynajmniej czujność. Detektywi group37 specjalizujący się w tym obszarze pomagają weryfikować prawdziwość informacji podawanych przez firmy inwestycyjne oraz ich produkty finansowe.

Oszustwa inwestycyjne to jedna z częstych praktyk, wyrządzająca najczęściej nieodwracalne szkody ludziom, którzy tracą na nich oszczędności lub inwestycje życia. Detektywi group37 pracujący w tym obszarze zajmują się badaniem firm inwestycyjnych, ich historii i reputacji, a także zwracają uwagę na wszelkie nieprawidłowości w ich działalności. W ten sposób minimalizowane jest ryzyko powierzenia kapitału niepewnemu lub podejrzemu inwestorowi.

Detektywi group37 mogą także pomóc w odzyskaniu pieniędzy po inwestycji, która okazała się oszustwem. Mogą przeprowadzić dochodzenie i zebrać dowody na nieprawidłowości w działalności firmy, a następnie pomóc w uzyskaniu zwrotu przynajmniej części powierzonego kapitału.

SPRAWDZENIE FIRMY PRZED INWESTYCJĄ

Ważne jest, aby wybierać doświadczonych i profesjonalnych detektywów. A takich właśnie znajdziecie Państwo w Agencji detektywistycznej group37 - ekspertów, którzy specjalizują się w wykrywaniu oszustw inwestycyjnych i przestępstw gospodarczych, a tym samym są w stanie zaoferować skuteczną pomoc w przypadku tego typu spraw. Wszystkie działania detektywów Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 są prowadzone zgodnie z prawem, a zebrane dowody są wykorzystywane najczęściej w celach prawnych. Detektywi group37 pracują z pełną dyskrecją i zawsze dbają o zachowanie poufności w sprawach swoich klientów.

Wszelkie wstępne konsultacje w agencji detektywistycznej group37 są zawsze bezpłatne. Jest to moment, w którym po uzyskaniu informacji od Państwa na temat sprawy i zapoznaniu się z ogólnym jej zarysem, przedstawiamy Państwu najbardziej prawdopodobne scenariusze dotyczące postępowania i realizacji czynności w zaistniałej sytuacji.

POMOC PRAWNIKA

Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 na Państwa życzenie zorganizuje spotkanie z naszymi prawnikami, którzy dobiorą odpowiedni sposób działania i tym samym pomogą Państwu w poprowadzeniu Was przez cały proces śledczy lub sądowy, przejmując w Państwa imieniu wszelkie sprawy dotyczące zaistniałej sytuacji.

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki. Podobnie jak szeroki jest obszar wykonywania naszych zleceń zaczynając od terenu Polski i idąc dalej w kierunku Europy między innymi do takich państw jak Włochy, Anglia, Czechy, Słowacja, Niemcy, Holandia, Austria, Belgia. Śledztwa i działania poza Europą również nie są nam obce i z czasem zaczynają stanowić pewnego rodzaju normę. Zakres naszych usług sięga również do krajów Ameryki, czy na przykład Karaibów.

Wykonujemy zlecenia dla firm oraz dla osób prywatnych zaczynając od takich spraw jak wykrywanie zdrad partnerskich, wykrywanie podsłuchów czy urządzeń rejestrujących obraz. Zajmujemy się wykrywaniem kradzieży, wandalizmu, oszustw matrymonialnych, weryfikacją środowiska dziecka, weryfikacją opiekunki do dziecka. Cały zakres świadczonych przez nas usług znajdziecie w zakładce oferta, do której zapoznania się bardzo serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37