Poszukiwania osób zaginionych

  • Teren działania :
  • Data : 06 May 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

POSZUKIWANIA OSÓB ZAGINIONYCH

Jednym z głównych tematów jakie podejmowane są przez Międzynarodową Agencję Detektywistyczną group37 są poszukiwania osób zaginionych.

Jest to temat bardzo delikatny, często detektywi wkraczają w świat uczuć oraz prywatnych relacji rodzinnych, dlatego tak bardzo ważne jest aby zachować dystans i empatie w trakcie wykonywanych czynności. Nasi detektywi group37 podchodzą do tego zagadnienia z pełnym poszanowaniem osób, których dotyczą zlecenia zachowując najwyższy poziom profesjonalizmu, 100% dyskrecji wykazując się jednocześnie szybką gotowością operacyjną, zwykle 1-2 dni, gdzie w przy sprawach dotyczących poszukiwań szczególnie osób czas odgrywa kluczową role.

Najczęstsze zlecenia group37 dotyczą poszukiwań to między innymi: poszukiwania mienia, poszukiwania  osób zaginionych, poszukiwania dłużnika lub poszukiwania majątku po przez te najbardziej niebezpieczne i dramatyczne jakimi są poszukiwania osób porwanych dla okupu lub tak zwane porwania rodzicielskie.

SPOSÓB DZIAŁANIA PRZY POSZUKIWANIACH

Zadaniem detektywów group37 jest przede wszystkich zdobycie informacji i dowodów oraz próba ustalenia pobytu osoby zaginionej. Detektywi group37  posiadają wiele narzędzi i metod, które pozwalają im na skuteczne przeprowadzanie poszukiwań. Natomiast wśród najważniejszych cech jakimi powinien się charakteryzować dobry detektyw, znajdują się spostrzegawczość, cierpliwość, umiejętność logicznego myślenia, dedukcji, oraz kreatywność i skuteczna komunikacja.

Natomiast do technik i narzędzi zaliczymy, monitorowanie działań podejrzanych osób, przeszukiwanie dokumentów, analiza nagrań video, przeprowadzanie wywiadu z ludźmi z otoczenia osoby zaginionej oraz wiele innych czynności. Nie rzadko również w takich przypadkach detektywi współpracują z policją oraz innymi służbami, aby w jak najkrótszym czasie skutecznie odnaleźć osobę zaginioną, ponieważ to czas odgrywa tutaj kluczową rolę. Detektywi group37 zawsze działają zgodnie z literą prawa oraz etyką zawodową aby zapewnić najwyższą jakość usług dla naszych klientów.

ZAGINĄŁ BLISKI, POMOC DETEKTYWA GROUP37

Ktoś z Twoich bliskich zaginął, nie wiesz jak się z nim skontaktować, poszukujesz członka swojej rodziny. Skorzystaj z pomocy naszych detektywów group37. Zdajemy sobie sprawę jak ciężkie i trudne chwile przeżywasz, gdy nagle tracisz kontakt z kimś, kto jest dla Ciebie ważny. Poszukiwania osób to bardzo skomplikowany proces, dlatego warto zdać się na pomoc ekspertów. Przyczyn zaginięcia może być wiele (kłótnie, ucieczki z domu, porwania rodzicielskie czy porwania dla okupu), każda sprawa jest inna, dlatego do każdej podchodzimy w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem sił i środków.

POMOC PRAWNA

Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 na Państwa życzenie zorganizuje spotkanie z jednym z naszych prawników, którzy odpowiednio dobiorą sposób podjęcia działania i pomogą Państwu oraz przeprowadzą Was przez cały proces sądowy w momencie, w którym równeż taka forma pomocy okaże się niezbędna.

OBSZAR DZIAŁAŃ DETEKTYWÓW GROUP37

Wszystkie działania detektywów Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 są prowadzone zgodnie z prawem, bez względu na kraj, w którym przyjdzie Nam wykonywać zlecenie, dzieki znajomości przepisów prawa oraz ustaw gwarantujemy Państwu bezproblemowe wykonywanie czynności związanych z poszukiwaniami a zebrane dowody są wykorzystywane jedynie w celach prawnych. Detektywi group37 pracują z pełną dyskrecją i zawsze dbają o zachowanie poufności w sprawach swoich klientów.

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki.
Czynności poszukiwawcze świadczymy na terenie całej Polski i Europy, między innymi w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Włochy czy Wielka Brytania. Nasz zakres działalności sięga również do krajów Afryki lub Ameryki Środkowej i Karaiby.

Ponadto nasi detektywi group37 są w stanie zrealizować każde inne zlecenie począwszy od wykrywania oszustw, wszelkiego rodzaju spraw rodzinnych, zapobiegania szkodzie czy wykonanie zlecenia dotyczącego wywiadu gospodarczego jak również wykonania analizy ryzyka.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37