Poszukiwania dłużnika i majątku

  • Teren działania :
  • Data : 06 May 2023
  • Czas Czytania : 3 minuty czytania

POSZUKIWANIA DŁUŻNIKA I MAJĄTKU

W ostatnim czasie do Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 spływa wiele zleceń dotyczących poszukiwań dłużnika i majątku.

Nasi detektywi group37 wykazują najwyższy poziom profesjonalizmu, 100% dyskrecji gwarantując jednocześnie szybką gotowością operacyjną, zwykle 1-2 dni. To co nas wyróżnia to przede wszystkim wieloletnie kontakty na arenie międzynarodowej, które pozwalają nam działać szybko i skutecznie a co najważniejsze zawsze w granicach i z poszanowaniem prawa obowiązującego w danym Państwie na danym obszarze dzięki czemu nasze dowody i raporty są wykorzystywane w sądzie.

Najczęstsze zlecenia group37 dotyczące poszukiwań to między innymi: poszukiwania mienia, poszukiwania  osób zaginionych, poszukiwania dłużnika lub poszukiwania majątku po przez te najbardziej niebezpieczne i dramatyczne jakimi są poszukiwania osób porwanych dla okupu lub tak zwane porwania rodzicielskie.

JAK ZNALEŹĆ DŁUŻNIKA

W przypadku poszukiwań dłużników oraz majątku, detektywi group37 wykorzystują swoje umiejętności i wiedzę w zakresie działań dochodzeniowych. Bardzo często korzystają z publicznych baz danych, prowadzą obserwacje i badania terenowe, w celu zlokalizowania osoby zadłużonej. Ponadto po zlokalizowaniu dłużnika detektyw może pomóc w odzyskaniu długu poprzez wywieranie nacisku na dłużnika lub wniesienie sprawy do sądu.

Z kolei w przypadku zaginionego mienia detektywi group37 wykorzystują profesjonalne narzędzia najwyższej jakości takie jak różnego rodzaju kamery, czujniki ruchu mogąc tym samym analizować informacje z wyżej wymienionych nośników. Mogą również przeprowadzić rozmowy z potencjalnymi świadkami, czy analizować telekomunikację.

POMOC PRAWNA

Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 na Państwa życzenie zorganizuje spotkanie z jednym z naszych prawników, którzy odpowiednio dobiorą sposób podjęcia działania i pomogą Państwu oraz przeprowadzą Was przez cały proces sądowy w momencie, w którym równeż taka forma pomocy okaże się niezbędna.

OBSZAR DZIAŁAŃ DETEKTYWÓW GROUP37

Wszystkie działania detektywów Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 są prowadzone zgodnie z prawem, bez względu na kraj, w którym przyjdzie Nam wykonywać zlecenie, dzieki znajomości przepisów prawa oraz ustaw gwarantujemy Państwu bezproblemowe wykonywanie czynności związanych z poszukiwaniami a zebrane dowody są wykorzystywane jedynie w celach prawnych. Detektywi group37 pracują z pełną dyskrecją i zawsze dbają o zachowanie poufności w sprawach swoich klientów.

Zakres usług Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki.
Dzięki naszym długotrwałym kontaktom krajowym oraz międzynarodowym, dzięki znajomości prawa oraz ustaw, dzięki znajomości mentalności ludzi w poszczególnych regionach czynności poszukiwawcze  jesteśmy w stanie realizować na terenie całej Polski, Europy oraz w krajach innych kontynentów.

Ponadto nasi detektywi group37 są w stanie zrealizować każde inne zlecenie na terenie Polski jak również na arenie międzynarodowej od weryfikacji pracowników przebywających na zwolnieniu lekarskim po przez wykrywanie zdrady, oszustw matrymonialnych, obserwacji środowiska dziecka czy wykrywanie oszustw ubezpieczeniowych, oszustw rozliczeniowych jak również oszustw inwestycyjnych czy wreszcie samej korupcji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37