Zatrudnienie "na czarno"

  • Teren działania :
  • Data : 04 May 2023
  • Czas Czytania : 4 minuty czytania

ZATRUDNIENIE NA CZARNO

Praca detektywów group37, wyspecjalizowanych w wykrywaniu oszustw ukierunkowana jest między innymi na ujawnianiu oszustw związanych z zatrudnieniem "na czarno". Usługę tą zwróciliśmy przede wszystkim do osób, które dochodzą swoich roszczeń wobec jednostki wykazującej brak dochodów lub możliwości podjęcia jakiejkolwiek pracy zarobkowej. Wymaga ona szczególnego, a przede wszystkim indywidualnego podejścia do klienta. I nie jest to pomyłka pisarska, ale fakt. Osoba zlecająca tego rodzaju czynności, niejednokrotnie jest w trudnej sytuacji materialnej, a wynajęcie detektywa tylko pogarsza kondycję finansową takiego człowieka. Dlatego też, mając na uwadze powyższe, bardzo dokładnie analizujemy przypadek, rozważając jednocześnie działania minimalizujące pokrycie kosztów naszej pracy.

Podejmowane przez group37 zlecenia wykrywania oszustwa w postaci zatrudnienia "na czarno", w żadnym wypadku nie wiąże się z próbą złośliwego zaszkodzenia osobie, wobec której mają zostać podjęte czynności realizacyjne. W każdej sprawie, wypełniając obowiązek należytej staranności sprawdzenia interesu prawnego osoby zlecającej, powinność ta jest wykonywana. Z dużą skrupulatnnością weryfikujemy przekazywane nam informacje, aby mieć absolutną pewność, że zebrane przez nas informacje, rzeczywiście mają zostać wykorzystane do celów prawnych, a także mogą mieć istotny wpływ na (najczęściej) sądowe rozstrzygnięcie sporu.
Naszymi klientami są zarówno osoby domagające się zadośćuczynienia, wypłacenia nawiązki, odszkodowania, a nawet rodzice (zarówno matki, jak i ojcowie), dochodzący praw dziecka w obowiązku alimentacyjnym wobec zobowiązanego, jak i dochodzący swoich praw w zasądzonych bezpodstawnie lub przesadnie wysokich alimentach.

Po przyjęciu zlecenia, detektywi group37, wyspecjalizowani w wykrywaniu tego rodzaju praktyk, przystępują do jego realizacji. Szczegółowe czynności, wykonywane przez detektywów, objęte są tajemnicą naszej Agencji Detektywistycznej. Polegają w głównej mierze na przeprowadzonych wywiadach i obserwacji, jednak ze względu na fakt, że każda sprawa tego typu ma zupełnie inny przebieg, wystarczy w tym miejscu podkreślić, że są skuteczne.


NIELEGALNA PRACA

W przypadku wykrycia zatrudnienia "na czarno“, detektywi group37 dokumentują z niezwykłą starannością wszelkie przetworzone informacje. Pracując na najwyższej klasy sprzęcie, pozyskują niepodważalne i nade wszystko zgodne z obowiązującym lokalnie prawem (gdyż przeprowadzane czynności zlecane są nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy i niejednokrotnie poza naszym kontynentem). Nasz klient informowany jest na bieżąco o postępach w śledztwie.

WYKRYWANIE PRACY „NA CZARNO“

W poszanowaniu zasad etyki w zawodzie detektywa, wszystkie działania group37 są prowadzone zawsze zgodnie z obowiązującym prawem, a zebrane dowody są w całości przekazywane osobie zlecającej. Detektywi group37 pracują z pełną dyskrecją i zawsze dbają o zachowanie poufności w sprawach swoich klientów.
Wstępne konsultacje w agencji detektywistycznej group37 są zawsze bezpłatne, co gwarantuje Państwu zabezpieczenie Waszego interesu i możliwość podjęcia decyzji o współpracy dopiero po przedstawieniu Wam naszego stanowiska w sprawie. Jest to moment, w którym po uzyskaniu informacji od Państwa na temat zlecenia i zapoznaniu się z ogólnym jego zarysem, przedstawiamy Państwu najbardziej prawdopodobne scenariusze dotyczące postępowania i realizacji czynności w zaistniałej sytuacji.

POMOC PRAWNIKA

Międzynarodowa Agencja Detektywistyczna group37 na Państwa życzenie, może zorganizować spotkanie z naszymi prawnikami, którzy przedstawią sposób działania i udzielając pomocy prawnej przeprowadzą Was przez cały proces sądowy, przejmując w Państwa imieniu wszelkie sprawy dotyczące zaistniałej sytuacji.

Zakres działalności Międzynarodowej Agencji Detektywistycznej group37 jest bardzo szeroki zaczynając od terenu Polski i idąc dalej w kierunku Europy między innymi do takich państw jak, Niemcy, Hiszpania, Anglia, Czechy, Włochy, Francja, Słowacja, Holandia, Austria, Belgia. Śledztwa i działania poza Europą również nie są nam obce i z czasem zaczynają stanowić pewnego rodzaju normę. Zakres naszych usług sięga również do krajów innych kontynentów. Wykonujemy zlecenia dla firm oraz dla osób prywatnych zaczynając od takich spraw jak wykrywanie zdrad partnerskich, wykrywanie podsłuchów czy urządzeń rejestrujących video. Zajmujemy się wykrywaniem sprawców kradzieży, wandalizmu, a także oszustwami matrymonialnymi. Cały zakres świadczonych przez nas usług znajdziecie w zakładce oferta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli macie Państwo wątpliwości? – My dajemy Wam pewność!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37