Detektyw Katowice

 • Teren działania :
 • Data : 05 May 2023
 • Czas Czytania : 8 minuty czytania

Detektyw Katowice

group37
jest Twoim doświadczonym i silnym partnerem do zadań detektywistycznych w stolicy województwa śląskiego — Katowice. Zorientowane na cel zbieranie informacji i dostarczanie dowodów w postaci niezwykle poufnych dochodzeń, jak również profesjonalne obserwacje, należą do głównych kompetencji naszej pracy.

Ważne jest dla nas, aby omówić z Tobą istotne kwestie. W trakcie rozmowy chcielibyśmy jasno wyjaśnić Ci, jakie są możliwości rozwiązania Twojego problemu w Katowicach, jak duży jest nakład pracy i jakie koszty będziesz musiał(a) ponieść. Podstawą naszej współpracy jest uczciwy i otwarty stosunek między Tobą a nami.

Bez względu na to czy to dyskretne wsparcie w odkryciu możliwych luk bezpieczeństwa, wyjaśnienie niejasnych kwestii lojalnościowych, udowodnienie zdrady, tajemnicy lub oszustwa – my wskazujemy drogę, dostarczamy brakujące dowody i wspieramy Cię.

Dlaczego group37 jako detektyw w Katowicach

 

 • Absolutna dyskrecja jest naszym priorytetem
 • Solidne doradztwo
 • Zaufanie dzięki trwałej opiece
 • Doradzamy bez zobowiązań i bezpłatnie - nawet anonimowo na życzenie
 • Wieloletnia kompetencja w śledztwach i obserwacjach
 • Szybka gotowość operacyjna - zwykle w ciągu 24 godzin
 • Członek wiodących krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń detektywistycznych
 • Dowody i raporty do wykorzystania w sądzie dzięki zgodnym z prawem metodom pracy
 • Najlepsze referencje i rekomendacje klientów
 • Długotrwałe kontakty krajowe i międzynarodowe

 

Prywatny Detektyw Katowice

W zakresie potrzeb prywatnego detektywa w Katowicach, detektywi group37 prowadzą od lat śledztwa i działania detektywistyczne na zlecenie osób prywatnych na terenie Katowic i okolic. Szczególnie w środowisku prywatnym często wymagana jest najpierw profesjonalna ocena sytuacji prawnej i szans na sukces. Jeśli potrzebujesz pomocy prywatnego detektywa w Katowicach, jesteśmy Twoim partnerem jako doświadczony zespół detektywistyczny. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawy rodzinne, jak np. zdrada i niewierność, oszustwa czy postępowania alimentacyjne, jak nieujawnione dochody lub bezpodstawne alimenty. Będziemy Cię wspierać od A do Z.

Powody działań prywatnych detektywów group37 w Katowicach są wszechstronne. Z naszą pomocą możesz mieć pewność, że zyskasz spokój i rozwiążesz swoje problemy w sposób profesjonalny i skuteczny.

Katowice – atrakcja turystyczna i miasto biznesu

Katowice to miasto położone w południowej Polsce, i stolica województwa śląskiego. Znane głównie z przemysłu, stało się także popularnym celem turystycznym. W Katowicach można odwiedzić wiele ciekawych miejsc, takich jak np.:

 

 • Spodek - charakterystyczna hala widowiskowo-sportowa w kształcie spodka, gdzie odbywają się liczne koncerty i imprezy.
 • Muzeum Śląskie - jedno z największych muzeów w Polsce, prezentujące historię, kulturę i sztukę Śląska.
 • Katedra Chrystusa Króla - imponująca świątynia, zbudowana w latach 1927-1955 w stylu neogotyckim.

 

Katowice to nie tylko popularna atrakcja turystyczna, ale także ważny ośrodek biznesowy w Polsce. W mieście znajdują się liczne centra biznesowe, takie jak International Business Center czy Silesia Business Park, które oferują nowoczesne biura i sale konferencyjne dla firm z różnych branż. Katowice to także siedziba wielu instytucji i organizacji, takich jak Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju czy Śląska Izba Przemysłowo-Handlowa, które wspierają rozwój biznesu w regionie. Miasto ma również znaczący potencjał inwestycyjny, zwłaszcza w sektorach takich jak nowe technologie, przemysł kreatywny, energii odnawialnej i sektor usług biznesowych. W ostatnich latach Katowice przeszły znaczącą transformację, która pozwoliła miastu na dynamiczny rozwój i pozycjonowanie się jako jedno z najważniejszych ośrodków biznesowych w Polsce.Usługi Detektywistyczne dla firm w Katowicach

Liczba zleceń w związku ze zwolnieniem lekarskim - L4 rośnie. Coraz częściej nasi klienci z Katowic i okolic zwracają się do nas z prośbą o sprawdzenie pracowników, co do których istnieje podejrzenie, że symulują choroby, mając je jednocześnie poświadczone przez lekarza. Wielu pracodawców niechętnie ujawnia to podejrzenie osobom trzecim, aby nie naruszyć relacji zaufania w firmie.

Z reguły jednak dany pracownik staje się przedmiotem plotek wśród kolegów dużo wcześniej, ponieważ inni muszą go zastąpić. Nierzadko takie zwolnienia lekarskie w Katowicach i okolicach wiążą się z tym, że dany pracownik ma drugą pracę i wykorzystuje udawaną chorobę, aby uzyskać niezbędny czas wolny.

Detektywi group37 przeprowadzają dyskretne śledztwa i obserwacje i uzyskują dla Państwa niezbędne dowody, które umożliwiają późniejsze działania w ramach prawa pracy. Dostarczane przez nas dowody - pisemne raporty detektywów, zdjęcia, dokumentacja wideo - mogą być wykorzystane w sądzie i gwarantują skuteczne postępowanie przed sądem pracy.

Jesteśmy dla Ciebie również aktywni w miastach województwa śląskiego takich jak:

Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Czestochowa, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Racibórz                        
Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Będzin, Siemianowice Śląskie

Biuro detektywistyczne Katowice – Ile kosztuje Detektyw w Katowicach

W Polsce nie ma ustawowej skali opłat dla detektywów. My stosujemy się jednak do zaleceń wiodących krajowych stowarzyszeń detektywistycznych. Zgodnie z etyką zawodową należy jednak przestrzegać zwykłych warunków rynkowych. Niestety istnieją detektywi, którzy chcą tylko szybko zarobić na swoich zleceniach i stawiają ten subiektywny interes ponad interesem klienta. Często koszty są ukryte — oferuje się niższą stawkę godzinową, a do tego dochodzą potem ukryte koszty, takie jak dopłaty za godziny wieczorne, nocne czy święta, dodatkowe koszty za raportowanie, naliczane są nawet ogólne narzędzia naszej codziennej pracy, jak aparat. A przejechane kilometry dokładają resztę — obecna stawka rynkowa około 2 zł za przejechany kilometr szybko wypycha w górę całkowite koszty i ostateczna faktura biura detektywistycznego staje się nie tylko złą niespodzianka, ale także problemem. Nic z tego nie ma w group37 !

W przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów ważne jest dla group37 przestrzeganie przejrzystego i łatwego cennika i transparencja dla naszego klienta.

Oznacza to dla naszych klientów: Poniesione koszty detektywistyczne są zawsze przejrzyste. Wszystkie koszty ustalamy umownie z góry. W group37 nie ma niespodzianek na fakturze.

Cennik detektywów group37 w Katowicach

Stawka godzinowa za jednego detektywa od 225 PLN brutto łącznie z kilometrami
Stawka godzinowa za dwóch detektywów od 395 PLN brutto łącznie z kilometrami
(dla osób prywatnych)

Stawka godzinowa za jednego detektywa od 225 PLN netto łącznie z kilometrami
Stawka godzinowa za dwóch detektywów od 395 PLN netto łącznie z kilometrami
(dla firm)

 

 • Brak kosztów kilometrów – Kilometry są zawsze wliczone w stawkę godzinową i nie są rozliczane osobno!
 • Brak ryczałtowego naliczania wydatków – rozliczanie tylko według rzeczywistych i niezbędnych wydatków 1:1, takich jak np. koszty hotelowe.
 • Brak kosztów za zastosowanie konwencjonalnej techniki detektywistycznej - To również jest wliczone w stawkę godzinową.
 • Brak dodatkowych dopłat za działania weekendowe lub nocne - Siedem dni w tygodniu, przez całą dobę, stała stawka godzinowa.
 • Brak kosztów za raportowanie – Szczegółowy Raport również jest wliczony w stawkę godzinową.

 

Oferty ryczałtowe są dostępne na życzenie i tylko dla wyraźnie przewidywalnych nakładów pracy. W przypadku niektórych zleceń gospodarczych, jak np. odzyskiwanie zaginionego mienia, rozwiązanie ryczałtowe jest oczywiście rozsądne.

Przy okazji - dla informacji: Jeśli sprawa zostanie pomyślnie zakończona i wyjaśniona w sądzie, koszty detektywistyczne często obciążają sprawcę.

Przykłady śledztw i detektywistyki na terenie miasta Katowic

Wariograf i czas na prawdę w Katowicach
Historia, którą zaraz poznasz, jest niestety codziennością dla wielu ludzi i par na całym świecie. Małżeństwa, które przechodzą przez poważne problemy z zaufaniem, muszą stawić czoła trudnym wyzwaniom i próbom, aby odbudować swoją relację. W końcu kobieta postawiła ultimatum i zażądała od męża, aby poddał się badaniu poligraficznemu w Katowicach. Przeczytaj tutaj, jak badanie wariografem się skończyło …

Oszustwo ubezpieczeniowe na terenie Katowic
Do group37 zgłosiła się firma ubezpieczeniowa z terenu Niemiec z prośbą o obserwację jednego z mieszkańców miasta Katowic. Firma ubezpieczeniowa miała wypłacić wskazanej osobie bardzo wysokie odszkodowanie związane z wypadkiem, jakiemu uległa ta osoba, w pracy na terenie Niemiec. Sprawdź tutaj, czy figurant był szczery …

Szukasz detektywa w Katowicach? - Zapraszamy do kontaktu - Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Doradztwo naszych detektywów jest bezpłatne.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

+48 690 90 37 37